Hk Performans

Loading...

Hizmetlerimiz

Fitness Kamp ve Boot Camp
HK Performans

Fitness Kamp ve Boot Camp Bireye özel ve Butik Grup Uygulamaları

İdeal kiloya ulaşana kadar dönem dönem vücudu şaşırtmak ve dayanıklılığı arttırmak için, vücudun kondisyon, yağ yakımı ve hareket kabiliyetini, disiplinli bir şekilde arttırmaya yardımcı olan kardiyovasküler bir çalışmadır.

Standart spor salonu aletleri, makine ve cihazlarının aksine, doğaya uyumlu fonksiyonel  malzemeler, kendi vücut  ağırlığınız ile ve farklı atraksiyon katılarak sahada oluşturulan istasyonlar ve  araba lastikleri, halat ve varil, gibi çok farklı malzemeler kullanılarak, profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılan bu egzersiz biçimi, HK Performans farklı ile çalışmalarımızda yerini almıştır.

Grup yarışmaları ve eğlenceli aktiviteler sayesinde, takım ruhunun ve bireysel  farklılıkların gelişmesini sağlar. Spor yapmak kimi zaman hepimize işkence gibi gelebilir fakat HK Performans bünyesinde egzersiz ve spor hem eğlenceli hem de hedef odaklıdır. Süreklilik sağlar.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılan bu antrenmanın içeriği her bölgeyi çalıştıracak şekilde hazırlanıyor. HK Performans farkı ile yapılan 45 dakikalık bir Boot Kamp dersinde yaklaşık 750-1100 kalori harcanabiliyor. 


HK Performans sizi hedefe taşımak için her şeyi düşünür. Doğru Kapıda Doğru Anahtarlasınız!