Hk Performans

Loading...

Hizmetlerimiz

Mikro Beslenme & Turbo
HK Performans

HK farkı ile Mikro Beslenme ve Ortomoleküler Desteklerle Arınma Konsepti-Detox Uygulaması

Sadece HK Performans'a özel, ortomoleküler tıbbı destekleyen mikro beslenme ürünü olan Turbomend, içeriğinde bulunan zengin vitamin ve mineraller ile zayıflama sürecinde sizin en büyük destekçilerinizden biri olacaktır. Butik olarak yani kişiye özel üretilen Mikro Beslenme ürünü olan Turbomend, sizlerden aldığımız detaylı verilere göre özel olarak hazırlanmaktadır. Her insanın fizyolojik ve biyolojik yapısı, yaşam biçimi ve şartları farklı olduğuna göre, kısacası her insan kendi başına ayrı bir değer olduğuna göre tek tip diyet usulü bir uygulama doğru olmayacaktır. İşte HK Performans bu bilinçle butik olarak çalışmaktadır. Mikro Beslenme ve Arınma Kürü'yle kendinizi daha zinde hissedecek, başarıya giden yolda teslimiyet ve sabır bilinciyle umutsuzluğa düşmeden zirveye giden yolda bir adım daha öne çıkacaksınız. Unutmayın...
HK Performans ile başaramamak diye bir durum söz konusu değildir.

 

TURBOMEND Nedir?

Yalnızca HK Performans'a özel ve formülü uzay tıbbı kaynaklı, yani ortomoleküler tıp ve mikro beslenme stratejileri kapsamlı, üstün vizyonlarla şekillendirilmiş, bireysel altyapıya yönelik beslenme ürünüdür. Bireyin her türlü sağlık profiline uyumlu içerikleri ve oransal miktarları öncelikli ortomoleküler belirleyici mikro besinler ile hedefe uyumlu yaşam tarzını da benimseyerek HK Performans olarak ilan ettiğimiz tahrip edici değil toparlayıcı ve onarıcı olan, üstün düzeyde performansa zemin hazırlayan tamamen doğal ve kişiye özel yani butik bir üründür.


 

Neden Butik Üretiliyor?

İddiamız, mikro beslenme kavramının kişiselleştirilerek ele alınması sonucu butik üretime başlama kararımıza dayanıyor. Kalıcı, hızlı zayıflama ve ideal kilo ile sağlıklı ve kaliteli yaşam platformunda bu yöntem dünyada ilk kez HK Performans tarafından geliştirilmiş, günlük yaşamımıza entegre edilmesi için yoğun çalışmalar yapılmıştır. Turbomend, bir takım onaylarla piyasaya sürülen, sadece belirlenen niteliklere ve amaçlara hizmet veren ürünlerden farklıdır. Diğer ürünler kar amaçlı olup  kadın, erkek, genç, yaşlı, sinir sistemi hastası, diyabet hastası, kilolu, zayıf, obez, morbid obez, depresyon hastası, kalp hastası, kanser riski taşıyan, hormon problemleri yaşayan, yaşam temposu çok yoğun olan bireyler arasında bir ayrım yapılmadan, herkese aynı vaatlerle ve gönül rahatlığıyla sunulmaktayken Turbomend, kişinin tüm verileri doğrultusunda, ona özel olarak hazırlanmaktadır. Bundan dolayı da sadece HK Performans üyelerine ait bir üründür.


Şartları farklı olmasına rağmen klasik, tek tip diyetler veya bireye değil, genele odaklı yaklaşımla yapılan üretim, baştan savmadır, herkesi tek ürüne mecbur bırakmaktadır. İnsanı tek tipleştirip, değersiz algılamaktır. Bu durum, eksik ve insanı niteliklerinden soyutlayıp, sadece tüketen bir araçmış gibi değerlendiren bir üretim ve hizmet anlayışının standardizasyonudur.

 Aslında daha da kötüsü, insana özel bir değer atfedememektir.

 

Gelin görün ki, bugüne dek, tüm insanlık bunu zaten böyle kabul edebilmiş!

 Neden kişiye özel giyim, kişiye özel tasarımlar, eğlence, spor eğitmeni, dil eğitmeni vb. olabilirken bu alanda hiç adım atılamamıştır? Bu yöntem çok zahmetli ve pahalı olduğu için mi? İşte HK Performans için her şey bireye özeldir. Tıpkı diğer tüm hizmet alanlarında olduğu gibi... Çünkü biz, sizlerin ayrı ayrı değerli olduğunuzun farkındayız ve bu doğrultuda hizmet vermekteyiz.
Amacımız, yeni bir yaşam kültürüne uyumlu, uzay tıbbı, ortomoleküler tıp ve performans tıbbı altyapısıyla desteklenmiş, herkesi kendi genetik temeli, aile yapısı, yaşam temposu ve hayat tarzına göre inceleyip, tıbbi verilerden yararlanarak, birbirinden farklılaştırılmış, kişiye özel Mikro Beslenme destek ürünü sunabilmektir.
 

Ütopik görünse de,

HK-Performans'a göre bir yerden başlamak gerekiyor.


İşte bu yüzden Turbomend butik bir üretimdir.
Butik üretilen Turbomend yalnızca size özeldir!

Turbomend Üye Danışmanı ;
 +90 216 550 52 25 -26
 +90 532 476 30 22