Hk Performans

Loading...

Hizmetlerimiz

Bireysel Tıbbi Antrenman
HK Performans

HK-PERSONAL TRAINING : (HK BİREYSEL TIBBİ ANTRENMAN) Sizin; Hedef bilinciniz ile egzersizden beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış mental ve fizyolojik ders/derslerdir.

HK-BİREYSEL TIBBI ANTRENMAN : Sizin, hedef bilinciniz ile egzersizden beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış mental ve fizyolojik ders/derslerdir.


•Bireysel Tıbbi Antrenman
Dilimizde daha çok "özel ders" anlamında kullanılmaktadır.İçerik olarak bire bir Performans Uzmanımız veya Fitness Eğitmenimiz ile yapılan Sbooging  ve Gym & Cardio derslerini kapsar. Grup  çalışmalarında eğlenceli dans ve farklı  eğitimlerde mevcuttur.
Yatılı Kamp ortamında sunulan hizmetler;  HK Performans bünyesindeki tüm çalışmalar kişisel ve süreklidir. Saat hesabı yapmaz. Kamp sürecinde her antrenmanda bu hizmeti ücretsiz alabilmektesiniz.
Çok özel hedefleriniz ve çok özel beklentileriniz  ve zamana karşı bir yarışınız varsa  performans uzmanımız ile ön görüşme için bire bir görüşmenizde kesinlikle fayda vardır.

- Bireysel Antrenman Uzmanının size özel bir program yapabilmesi için sizle ilgili geniş ve doğru birçok veriye ihtiyaç duyar.  Özel yazılımlarımız ve sunumlarımız ile program öncesi bu  bilgiler hazırlık aşaması için sizden istenecektir.


- Bireysel Antrenman'ın'en önemli özelliklerinden biri de planlanması ve uygulanması  zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır.

-Fonksiyonel Egzersizler birçok kas grubunuzu aynı anda ve doğru çalıştırabilmenizi sağlar. Bu özellik, hedeflerinize ulaşmanızda en önemli silahlarınızdan biri olacaktır.