Hk Performans

Loading...

Zayıflama Kampı

Hakkımda
HK Performans

 
 
HALİL KARGULU Kimdir?
 
1976 Ankara doğumlu, evli ve 3 çocuk babası, Üstün Performans Uzmanı ve Dünyanın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayan İnsanıdır.  "OMDER" (Obezite İle Mücadele Derneği) Kurucu başkanı,  TSK Milli takımında Kondisyoner ve Milli Sporcudur. 20 yıllık profesyonel spor geçmişinde, Poomse, Taekwondo ve Atletizm çalışmaları mevcut olan Kargulu, 2002 yılında Noter tasdikli ve Guinness temsilcileri gözetiminde başarı ile tamamladığı çalışmalarında ZAYIFLAMA rekortmeni olarak literatürde geçmektedir. Resmi sonuçlu denemelerinde 10 gün, 30 gün, (1 Ay) ve 24 saatlik ayrı ayrı zaman diliminde özel çalışmalar ve bu süreçlerde aldığı ZAYIFLAMA- Kilo Verme  sonuçları ile SAĞLIKLI ve BİLİNÇLİ ZAYIFLAMANIN öncülerindendir.
 
2006 yılından bu yana HK PERFORMANS kurumsal çatısı altında, yüzlerce kişiyle birebir, hedef odaklı ve butik yani bireye özel çalışmalar uygulamış ve çeşitli başarılara imza atmıştır. (Üyelerimizin gerek başarı mektuplarını gerek video sunumları ve bilinçli zayıflama başarılarını sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz)
 
Yine,  2006 yılında ‘’Vücudun Şifresi 1’’ ve 2007’de ‘’Vücudun Şifresi 2’’ kitaplarını yazmıştır. Her iki kitap da sizlere yalnızca gerçeklere dayalı bir sistemi çarpıcı olarak anlatmaktadır ve bu nedenle çok büyük bir ilgi ile karşılaşmış, güncellenmiş baskı ile dönemin en çok satan kitapları arasında yerini almıştır. 
Halil Kargulu, kendi kurduğu HK Yayınları hizmeti ile GELİŞEREK DEĞİŞİM Dergisi sürekli yayınını çıkartmış ve yeni kitap çalışmalarını HK Yayınları çatısı altında sürdürmektedir.
 
2008 yılında OMDER’i (Obezite ile Mücadele Derneği) kurmuş ve hala aktif dernek başkanlığını yapmaktadır. Bu çalışmalarla toplumsal bilincin oluşmasına katkı sağlamış ve yazdığı çeşitli makalelerle, gerçeklere ışık tutan , genelden farklı düşüncelerini toplumla paylaşmaktadır. 
 
2010 yılında aldığı 4 özel PATENT çalışması ile ; 
 
* Ne yersen ye ‘’Sıfır Kalori’’ patenti ile çok özel teknolojik zayıflama çözümleri sunmuştur ve Ar-ge çalışmaları devam etmektedir. 
 
*  Ruhsal ağırlığımızın geleceğimize yansıması ANALİZ programı ile mevcut düzeniniz ile 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl sonraki kilo durumu, sağlık durumu, hastalanma riskleri ve kaliteli yaşlılık durumunu gösteren ANALİZ METODU FAYDALI MODEL sistemini kurmuş ve çalışmalarına devam etmektedir. 
 
* Dünyada ilk kez RUHSAL AĞIRLIK ÖLÇEN TARTIYI patentleyerek herkesin gerçek kilosunu ve TARTI PSİKOLOJİSİNİ aşabilmek için çığır açan model çalışmaları ortaya koymuştur.
 
* Gelecek yıllarda uygulanmasını göreceğimiz özel ‘’MİKRO BESLENME’’ destek ünitelerinin aktif kullanımı ve özel kabin istasyon çalışmaları ile yüz yıl sonra obezite çözümlerine ait sunumlarını şimdiden patentleyerek ortaya koyacak vizyonda çalışmalar yapmıştır. 
 
Halil Kargulu, Son 10 yıldır OBEZİTE- KİLO PSİKOLOJİSİ konusunda, sorunun çok yönlü çzümleri için yaptığı araştırmalar ve gözlemler sonucunda kilo psikolojisi konusunda dünyanın en geniş veri tabanına sahip, en etkili yöntemleri bilen, vizyonu geniş bir rehberdir. Tüm çalışmalarının yanında Türkiye ve Dünya’ da bir ilk olarak, yazılı ve görsel medyada insanların beyinlerini uyuşturan ve zihinsel köleleştiren sektör haberlerine karşın OBEZİTE eleştirmenliği yapmaktadır. Algı ve his dünyası ve hayata bakışı ile her zaman kendi farkını çalışmalarında ortaya koymuştur. Bütün uygulamaları ‘’önce insan’’ mantığıyla geliştirmekte olup, ideal kiloda herkesin özgürce yaşamasını misyon edinmiş, ileri görüşlü bir araştırmacıdır. 
 
 2012 yılında ‘’ YENİ ÇAĞDA YENİ NESİL BESLENME STRATEJİLERİ’’ adı altında beslenmede yeni bir dönem başlatmış ve EĞİTİMLİ UYGULAMALARI ile MİKRO BESLENME konseptine geçerek ‘’ TURBOMEND’’ mikro beslenme ve destek ürünlerini çıkartmıştır. 
 
2015 yılından itibaren GELİŞEREK DEĞİŞİM 1-5 seri kitaplarını hazırlayarak okurların hizmetine online olarak sunmaya başlamıştır. 2016 yılında basılı olarak tüm kitapçılarda bulmanız mümkün olacaktır.
 
HK Performans, dünyada takip edilen, çok fazla kopyaya sahip ve modellenen bir kurumdur ancak hiçbir çalışma ASLI gibi özel ve hedef odaklı olamaz. Taklitlerine aldanmayın, bu kapıdan içeri girin ve gerçeği yaşayın! Unutmayın ki gerçeklerin olmadığı bir sistem deniz kumundan yapılmış bir bina gibidir, er ya da geç çöker! HK size sadece gerçeklere dayalı bir sistemi yaşatır.
 

HK Performans Üyesi Olmak AYRICALIKTIR! 
 

halil kargulu hk performans

Eşi Sedef Kargulu'yu 70'li kilolarda tanıyıp evlendikten sonra,  bilinçle ve farkındalık yaratmak için, Sedef Kargulu'nun da eşine güvenmesi, inancı ve    başaracağından hiç şüphe duymayan bir düşünce sistemi ile 120 kilolara kadar çıkartmıştır.  Kilo psikolojisi ve farklı yaşananları bizzat  hissederek  aile içinde yaşayarak ve yaşatarak örnek  model  çalışmalar yapmıştır.  100 ve üstü  kilolarda, yaklaşık 4 yıllık bir deneyim sonucu 9 ay 10 gün programı kapsamında GELİŞEREK DEĞİŞİM serüvenine başlamış ve eşi Sedef Kargulu -%50 programı ile vücut ağırlığının yarısını zayıflayarak 55 kiloya gelmiştir.

Kendisi 1 ayda vücut ağırlığının %25'ini vererek  kısa sürede rekor kıran Kargulu,  Eşi için de daha orta halli bir program ile yarı yarıya zayıflaması için gerekli çalışmaları profesyonelce noter tasdikli başarmıştır.  Bu işler yürekten tutku,  heyecan ve kararlılık ister. Üretmek için farklı olmak, farklı düşünmek gerek.

Halil Kargulu, dünyanın en başarılı sistemini kurarken maddi hırslarla değil,  başarmış insanların gözündeki o  ışığı görebilme heyecanı ile yaşamaktadır.

Tüm bunları söylerken,  her işinde butik  yani bireye özel olarak emek vermektedir. Her insanın bir potansiyeli olduğunu ve ayrı bir değeri olduğunun bilincindedir.

Herkes, herkesin başarabilirim inancını, umudunu farkında olarak veya olmayacak  çalabilir! HK Performans sadece kendine yakışanı yapacak ve yaşatacaktır.  

Farkını ve vizyonunu hissetmek için aşağıdaki birkaç konuda çarpıcı değerlendirmelerini ilgili kaynaklardan okuyabilirsiniz…!

 
* Metabolizma Hızının Şansı –Şanssızlığı ve insan Ömrüne etkisi!
* Besin Dışı Farklı Enerji Kaynakları... !!!
* Besin Bağımlılığı ANALİZİ- Köleleştirilmiş Zihinler ve Bedenler
* Kalorili Düşüncelerin Hayatımıza etkisi...
* Uzun Ömürlü ve kaliteli Yaşama Sanatı... 180 Yıl yaşamak mümkün mü?
* Erkeğin “eşekliği” kadını ŞİŞMANLATIR..!
* Sağlıklı, Hızlı  Kilo Verme Teorisi. En hızlısı, En Sağlıklısı!
* Zayıflamak için kullanılan tüm Bitkisel ve Kimyasal İLAÇLAR ÇÖPE!
* Yeni Nesil Kilo verme ve Zihinsel Değişim Programı
* Yeni Çağda Yeni Nesil Beslenme Stratejileri - Mikro Beslenme
* Tıbbı Antrenman Sistemi ve Üstün Performans Çalışmaları

 
***VÜCUDUN ŞİFRESİ sayfasında makalelerden okuyabilirsiniz.
 
En önemlisi de  uzun ömürlü, sağlıklı, kaliteli bir yaşam, pozitif ve negatif yeni enerji kaynaklarının hayatımıza etkisi gibi özel konular ve diğer makaleler...  

Bilinçli ve uygulanabilir çözüm için, neden HALİL KARGULU?

Sağlık zayıflama, kaliteli bir yaşam için öncelikle VİZYON ve yürekten tutku gereklidir. Vizyonu olmayan insanlar, çok yönlü ve farklı nedenleri olan kilolu olma halini asla çözemez!

HK Performans Yönetim Kurulu Başkanı

Halil KARGULU

 

HK PERFORMANS EĞİTİM ve DANIŞMANLIK ;

Üstün Performans Uzmanı Halil Kargulu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Temel amacı ; Sağlıklı, hızlı ve sürdürülebilir ZAYIFLAMA program ve uygulamalarını dünyada alternatifsiz bir şekilde sunmaktır. Mevcut butik zayıflama sistemleri, kıyası ve alternatifi olmayan, hedef odaklı özel çalışmalardır. 
Siz, hayatın farklı renklerini yaşarken, ideal kilonuza kavuşturacak, hayalinizdeki istediğiniz kıyafeti giymenizi sağlarken, pozitif bakış açısı geliştireceğiniz, bireye özel eylemsel çalışmalarla geleceğinizi aydınlatmayı hedefleyen çok özel bir kurumdur. 
 
Tüm bunları uygularken bilinçli ZAYIFLAMAK için GELİŞEREK DEĞİŞİM Eğitimleri veren,

Sürdürülebilir olması için keyif almanızı ve eğlenmenizi sağlayan,

Fiziksel anlamda potansiyelinizi en verimle şekilde kullanmanızı sağlayacak, Fitness ve Tıbbi antrenman sistemleri sunmaktadır.
 
HK Performans, 3 farklı sistemde üyelerine hizmet vermektedir ;

Yatılı Zayıflama Kampı : 7/24 tam kontrol ve güçlü motivasyon araçları kullanan, eğitim ve eğlencenin birlikte olduğu, temiz hava ve doğa içinde özümüze dönme üzerine Yatılı Kamp çalışmasıdır. ( Başarı oranı %98.9’dur. Bkz. www.hk.com.tr  Kamp Sitesi)
 
Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sistemi :  Uzman kadrosu, donanımlı rehberler eşliğinde, danışmanınızın size sadece bir tuş kadar yakın olacağı, hedef odaklı, sürekli takip- kontrol ve motivasyon içerikli, GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini içeren çok özel ve profesyonel bir sistemdir. Herhangi bir yere gidip gelmenize gerek kalmadan, evde, işte, okulda kısacası internetinizin olduğu her yerde bu sistemden faydalanabilirsiniz. Dünyada hiçbir kurum ve kişi bu denli yoğun ve birey odaklı, bu kadar uzun saatler size hizmet sunamaz. Bu sistem HK uzmanlarının (KiloBekçilerinin) yoğun desteğini her an ve ANLIK hissedebileceğiniz canlı bir sistemdir. (Başarı oranı %96’dır. Bkz. www.vucudunsifresi.com Genel Site)
 
Sistem Üyeliği : CRM ve kısa süreli özel sunumları ile kişisel sayfanızı oluşturmanızı ve otomatik uygulama  ve eğitimlerin olduğu çok daha net bir programdır. Aylık ve Kontör Hesabı üyelikleri ile aradığınız her şeyi bulabileceğiniz otomasyonlu eğitim ve uygulama sistemleridir. Bu sistem de profesyonel eğitmenler tarafından desteklenir ancak Kilobekçiliği sistemi gibi yoğun ve detaylı değildir. ( Bkz. www.geliserekzayiflama.com Online Sistem)
 
Hangi üyelik ve sisteme dahil olursanız olun, HK sadece kendine yakışanı yapar ve size en mükemmel hizmeti vermeyi amaçlar. Sizlerin kilolu olma nedenlerinizi çok iyi bilen, yılları aşkın tecrübesiyle kilo psikolojisi konusuna hakim, sayısız başarılara imza atmış alternatifsiz bir kurumdur. Başaramamanız halinde neler kaybedeceğinizin farkında olan HK, sizi çok yönlü destekleyerek hedefe taşır.  Sizlerin bile kendine inanmadığı zamanlarda başarabileceğinize inanan HK Performans, başarabilirim inancını ve umudunu kaybeden bireylerde ‘’ Onu da denedim, olmadı.’’ Düşüncesi sonrası gelen tüm yıkımların ve psikolojik travmaların farkında olan bir kurumdur. Zaten açık ve net olarak belirtmek gerekir ki hiçbir sistemimizde başarısızlığa yer yoktur.
 
Heyecan, Güven ve Teslimiyet ile HK Sistemlerine Katılan Herkes %100 Değişir!
 
 
Doğru Kapıda, Doğru Anahtarlasınız!
 
 
 
Etiketler :
 
zayiflama, kalici ve hizli zayiflama, saglikli ve kalici kilo verme,online zayiflama, hizli kilo vermek, hizli zayiflamak, diyet, kilobekcisi,kilobekciligi, yatili zayiflama kampi, zayiflama kamplari,online zayiflama programlari
 

 

 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image