Hk Performans

Loading...

Zayıflama Kampı

Misyon ve Vizyon
HK Performans

 MİSYONUMUZ ;

Az ya da çok kilo problemi olan, sahip olduğu problem neticesinde fiziksel, ruhsal ve sosyal yıpranmalar yaşayan ya da yıkımlara uğrayan üyelerimizin fiziksel, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarına cevap vererek, performans ve kararlılık gerektiren sağlıklı yaşam ve zayıflama maratonunda üyelerimize uzun ve zorlu çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz beslenme alternatif ve stratejilerinden oluşan seçenekler sunmak, başarıyı hedeflemiş uzman bir kadroyla sürecin her aşamasında yanlarında olmak. Sağlıklı beslenme adına alışkanlıklar yaratmak, var olanları revize etmek ya da değiştirmektir. Misyonumuz, insanların her yıl daha fazla şişmanlamasına neden olan mevcut sistemi ve beynimize kazınmış önyargıları, kemikleşmiş inanışları yıkarak, zihinlerimize sağlam format atarak beyinleri özgürleştirmektir.VİZYONUMUZ ;

Sağladığımız kaliteli hizmet ve etkin beslenme stratejileriyle üyelerimizin her daim yanında olup onlara değer katarak onlardan aldığımız enerji ve birlikte oluşturduğumuz sinerji ile Türkiye ve dünyada kitleleri peşinden sürükleyen sağlık hareketi olmak nihai hedefimizdir. Vizyonumuz geleceğinizin aydınlık olması için, içinizdeki ışığı bulmanızı sağlamaya çalışmaktır. Mükemmel bir tasarım ve donanımda yaratılmış insanoğluna faydalı çalışmalar yapmak ve obezitede zayıflamaya dair  çözümler üretmek, bütün bunların yanında hızlı, sağlıklı ve bilinçli zayıflama yöntemlerini somut ve herkes için uygulanabilir hale getirmektir. Obezitenin bir sağlık problemi olmanın ötesinde ağır sosyal ve psikolojik yıkımlar doğuran bir sorun olduğuna ve uzmanlık gerektiren bir takım çalışmasıyla halledilebileceğini biliyoruz!

Gelişimi bir yaşam biçimi olarak benimsiyoruz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en yüksek performansı hedef alıyoruz. Üyelerimiz, gelişme anlayışımızın odak noktasıdır.
Değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşıyoruz. İnsanlığın mutluluğuna yatırım yapmak değişmez geleneğimizdir.

Topluma ve çevreye olan duyarlılığımızın bir sonucu olarak toplumsal yaşamın her alanında hizmet verme geleneğini sürdürüyoruz. İnsanlığın mutluluğuna, geleceğine ve ideallerine yaptığımız katkıların gururunu paylaşıyoruz.

Hiç düşündünüz mü sizi durduran nedir?
 
Sizi durduran "Atalet"tir.

Atalet , ''Amaca yönelik eyleme geçmeme" demektir. Yıllardır başarılı olmak için hayaller kuran, hedefler koyan, planlar yapan ama bir türlü ilk adımı atamayan kişilerin sorunu da atalet halinde yaşıyor olmalarıdır.

2.Sizi durduran "Öğrenilmiş Çaresizlik"tir.

Öğrenilmiş çaresizlik, kişinin herhangi bir durumda çok sayıda başarısızlığa uğrayarak, bir şey yapsa da hiçbir şeyin değişmeyeceğini olayların kendi kontrolünde olmadığını, o konuda bir daha asla başarıya ulaşamayacağını düşünmesidir. Öğrenilmiş çaresizlik, geçmişteki acı deneyimlerden çıkarılan negatif şartlanmaların bugünkü davranışları belirlemesidir. Bir daha deneme cesaretini kaybetmesidir.

Kilobekçilerimizin bu noktada iddalı oldukları üç konu vardır ;

- Hayatta gelebileceğinizi düşündüğünüz en üst seviyeyi yükselterek bedeninizi daraltırken inancınızı, ideallerinizi, güveninizi, kısacası hayatınızı bir beden genişletmek.
 

-İçinizdeki öğrenilmiş çaresizlik enkazını kaldırmak.

-Ataletinizi yenip sizi usandıran mutsuzlaştıran ve her geçen gün artarak üzerinize gelen kilo probleminizden kurtulmak için harekete geçmenizi sağlamak.

Siz de ruhen ve bedenen açıkça hissedeceğiniz, kendinizde göreceğiniz bu farkı yaşamak istiyorsanız, size açılan bu kapıdan içeri girmenizi öneririz.

HK Performans, Alternatifsiz bBilinçli Zayıflama Adresidir!

  • Portfolio Image
  • Portfolio Image
  • Portfolio Image
  • Portfolio Image
  • Portfolio Image
  • Portfolio Image
  • Portfolio Image