Hk Performans

Loading...

Zayıflama Kampı

Zayıflama Kampı
HK Performans

Hk Performans Zayıflama Fitness kampı ve Mikro Beslenme Arınma Konsepti :

Hedef odaklı ve sizi hayalinize kavuşturacak bilinç ve eylemlerle desteklenmektedir. Potansiyelinizdeki en iyi sonuca odaklı eylemler, fiziksel ve zihinsel  çalışmalar yapılmaktadır. Ruhsal ve duygusal performans ile ayrıcalıklı uygulama ve bireysel  çalışmalarla kendi mucizenizi yaratabileceğinizi size kanıtlayacağız.

'Ne ev gibi, ne kamp gibi' sloganı ile evde olmanın rahatlığı ve rehaveti olmadan, sıradan bir kamp gibi aşırı disiplinli ve insanı makine gibi gören ruhsuz bir işkence merkezi gibi hissedilmeden, size değer veren, sizi önemseyen,  konuşup, paylaşan,  her konuda çok yönlü destek ve uygulamalarla sizi evinizde gibi hissettirecek ama hedef bilinci ile ideal kiloya ulaşmak için potansiyelinizi en iyi şekilde açığa çıkartacak çok özel çalışmaları sizlere sunuyoruz. HK Performans ile ruhunuzu virüslü düşüncelerden arındıracak, önce ruhunuzdan tonlar vereceksiniz. Sonrasında mutlak sonuç; Bedenen Zayıflama olacak. İddiamız, başarılarımız ve tecrübelerimizden kaynaklıdır. Tam teslimiyet ve sabır bilinciyle HK Performans alternatifsiz bilinçli zayıflamanın tek adresidir.

Siz hayal edin. Biz gerçekleştirelim! HKHK Performans GELİŞEREK DEĞİŞİM ve Zayıflama Kampındaki Uygulama ve Etkinlikler;

- Gelişerek Değişim Eğitimleri ;
Sadece bedeninizden kiloları değil ruhunuzdan tonları verecek, ideal kiloya ulaşacak ve layık olduğunuz özgür bir bedende geleceğe kavuşacaksınız. Farkındalık kavramını, zehrin miktarda olduğunu, virüslü düşüncelerimizden kurtulmanın yolunu öğrenecek, beynimize kayıtlanmış yanlış bilgilere format atmayı keşfederek hayatı dolu dolu yaşayacaksınız. Kısaca yeniden doğuş, bir Rönesans... ''ANLATILMAZ, YAŞANIR.''

- Çok Güçlü Takip Kontrol Mekanizmaları ;
Zayıflama sürecinde belli bir disiplin olmazsa olmaz. Tabi ki bu zoraki diyetlerle veya size işkence olacak uygulamalarla olan bir disiplin değildir. Hedef odaklı takip-kontrol sistemi sizleri yıkıcı değil aksine yapıcı yönde geliştirmektedir. Bilinçli zayıflamak ve süreklilik için ihtiyacınız olan her türlü desteği, güçlü motivasyonu sağlamak ve hayaliniz olan ideal kiloya kavuşmak için bir adım daha önde olacaksınız.

-TAM TESLİMİYET, SAMİMİYET ve GÜVEN ;
HK Performans çatısı altında bulunduğunuz süreçte bizlere, Üstün Performans Uzmanlarımıza, Kilobekçilerimize, TAM TESLİMİYET içinde olmanız, süreci sizler için kolaylaştıracaktır.  Bu nedenle, önyargıları ve daha önceden öğrendiğiniz yanlışları unutup yeni bir hayata atılmak için, yeniden doğuşu temsil eden 9 ay 10 gün rejüvenasyon programımız bulunmaktadır. Siz güvenle arkanıza yaslanın ve  keyifli yolun tadını çıkarmaya bakın.  Yolculukta göreceğiniz manzara ideal kiloda olan bedeniniz olacak.

- Her Gün Değişen Doğa İçi Yürüyüş Parkurları, Doğa ile Bütünleşme ;
Kapalı alanda yapılan egzersizlerle, açık alanda yapılan egzersizler arasında büyük fark vardır. Oksijenin yağ yakımını hızlandırdığını hepimiz duymuşuzdur. Dolayısıyla günlük hayatın stresinden uzak, doğa ile iç içe yapacağınız tüm faaliyetler daha etkili olacaktır. Üstelik moral-motivasyon olarak da sizi olumlu yönde etkileyecek, başarıya ulaştıracaktır. 30 farklı program ile HK Performans Gelişerek Değişim ve Zayıflama Kampı, sizlere doğa içi bir yaşam sunar. Her gün farklı bir parkurla farklı güzellikleri keşfederken, eğlenerek BİLİNÇLİ ZAYIFLAYACAKSINIZ ama en önemlisi  bizimle birlikteyken o güzelliklerin sizin  içinizde olduğunu keşfedeceksiniz.

- Eğlenceli İstasyon Çalışmaları ;
Kimse yaparken mutlu olmadığı, eğlenmediği bir şeyi isteyerek yapmaz. Bunun en büyük örneği diyet diyebiliriz. Diyet yapmayı sevenimiz yoktur. Sadece mecburiyetten ve zayıflamanın başka yolu olmadığını düşündüğümüzden uygularız. Halbuki durum hiç de öyle değildir. Kilolu olmak yalnızca bedenle ilgili olmadığından tüm zoraki diyetler başarısız olur. Spor ve egzersizler için de aynı durum geçerlidir. Kilolu bir insan için spor eziyet olabilmektedir. Bundan dolayı pek çok insan spor yapmayı işkence olarak görür. HK Performans çatısı altında kaldığınız sürece bu egzersizler asla gözünüzü korkutmasın. Eğlenerek, isteyerek katılacağınız bu çalışmalar hedef odaklı olup, hayaliniz olan bilinçli ideal kiloya kavuşmanız içindir.

-  Sınırsız Eğlenceli Bireysel ve Grup Yarışma, Günlük Etkinlikler ;
HK Performans Gelişerek Değişim ve Zayıflama Kampında BUTİK yani kişiye özel uygulamalar olduğu gibi grup içinde yarışma ve etkinlikler de bulunmaktadır. (Rafting, Balık tutma, doğa yürüyüşleri, vb.) Grup içinde de olsa her bir uygulama bireyin kendisine odaklıdır. Eğlenerek, bilgilenerek zayıflayacaksınız! Kendi değerinizi, potansiyelinizi fark edecek, istediğinizde başarabilmenin keyfini süreceksiniz.

- Mikro Beslenme Ayrıcalığı, Çok Özel Kokteyller ve Keyiflik Atıştırmalıklar ;
Ortomoleküler tıp destekli, mikro beslenme ile yağ yakımını hızlandırırken, miktar algısını, zehrin miktarda olduğunu öğrenecek, fiziksel ihtiyacınız kadar yiyerek bedensel doyumu sağlayacaksınız. İçeriğinde bulunan zengin vitamin ve mineraller ile zayıflama sürecinde sizin en büyük destekçilerinizden biri olacaktır. Bilinçli tercihler ile hedef odaklı bir süreç içinde, keyif için farklı tercihleri de yapabiliyor olacaksınız.  Keyiflik öğün seçeneklerinde serpme kahvaltısından, ızgara çeşitlerine kadar çok renkli bir tüketim vardır.

Kişinin fiziksel, ruhsal durumuna ve performansına göre;

%100 Mikro Beslenmeli Tam arınma. + Keyiflik Atıştırmalar.
%70  Mikro Beslenmeli Arınma + 1 Keyiflik Öğün + Keyiflik Atıştırmalar.
%50 Mikro Beslenmeli Arınma + 2 Keyiflik Öğün + Atıştırmalar

-Tıbbi Antrenman ve Fitness Eğitmenleri Gözetiminde Çok Yönlü Bireysel ve Grup Çalışmaları ;
  Bedensel sıkılaşmayı, incelmeyi destekleyen masaj ve Fitness programlarını içerir. ( masajlar ek ücrete tabidir. ) Tıbbi Antrenman ;  Sizin, hedef bilinciniz ile egzersizden beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış mental ve fizyolojik derslerdir.  İçerik olarak bire bir Performans Uzmanımız veya Fitness Eğitmenimiz ile yapılan Sbooging  ve Gym & Cardio derslerini kapsar. Grup  çalışmalarında eğlenceli dans ve farklı  eğitimler de mevcuttur. Tıbbi antrenmanın  önemli özelliklerinden birisi de, planlanması ve uygulanması  zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır.

- Kamp Merkezinde Meditasyon Yoga ve Derinlerde Yaşama ;
Bedensel zayıflamanın kayıtsız tek şartı önce ruhumuzdaki ağırlıklardan kurtulmaktır. Gündelik hayatta olumlu ya da olumsuz sürekli çalışan, kurgulayan zihinlerimizi Yoga ve Meditasyon gibi eğitim uygulamalarıyla rahatlatırken önce ruhunuzdan tonları vermenin önemini kavrayacaksınız.

- Kamp Ateşi Sohbetleri, Şarkılı Türkülü Sınırsız Eğlence ve Keyifli Sohbetler ;
Ateşsiz kamp olur mu hiç?  Kamp ateşinin etrafına toplanıp beraber şarkılar söylemeden, doya sıya eğlenmeden olmaz.  HK PERFORMANS eğlenceli ve ödüllü yarışmaları, keyifli sohbetleri ve her zaman daha fazlasıyla yüzünüzü güldürür. Siz Zayıflama Kampı dendiğinde işkence merkezi mi hayal ediyordunuz? Bizimle bulunduğunuz sürecin her saniyesinde keyif alacaksınız. Hedef odaklı çalışmalarımızla RUHEN ve BEDENEN gelişerek değişeceksiniz.

 

HK PERFORMANS  YATILI KAMP  PROGRAMI  SPORTİF DERS UYGULAMALARI ;

HK Performans; kampta kalan üyelerine  zayıflamak için HEDEF ODAKLI  butik eylemsel çalışmalar yapmaktadır.  Aşağıda sadece sportif alanda farklı  amaçlara yönelik uyguladığımız dersleri analiz edebilirsiniz.  Bunlarla birlikte  doğada ve açık alan çalışmalarında yaklaşık 30 farklı  ders sunulmaktadır.  

Salon tipi Uygulamalı  Dersler ;

 1: Crunch
 2: Fitrx
 3: Ab-stick
 4: Pilates
 5: Tabata training
 6: Cardıomix
 7: Step jumps
 8: Fonksıyonel training
 9: Flex
10: Thera-life
11: Areo step
12: Boot camp
13: Circuit training
14: Sbooging & Zumba

1: CRUNCH: Karın kaslarını güçlendiren  ve karın bölgesindeki yağları inceltmeyi sağlayan  aktif karın hareketleri içeren bir derstir.

2: FITRX: Güçlü bir core bölgesine sahip olmak için tüm hareketler karın, bel ve pelvis kasları ile desteklenir. Yag yakımını hızlandıran ve sıkılasmayı arttıran bir derstir.

3: AB-STICK: Karın,Bel,Oblik ve Bacak kaslarını çalıştıran, güçlendiren, sticlerle yapılan yağ yakmayı sağlayan bir derstir.

4: PILATES: Vücudunuzda gün içinde kullanmadığınız ince kas guruplarının farkına varmanızı sağlayan, sağlam, dik ve kuvvetli bir omurga inşa edip kaslarınız kuvvetlenmesini  ve omurganın değişik yüzeylerde çalışmasını sağlayan bir destir.

5: TABATA TRAINING: Gym egzersizleriyle birlikte metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı sekiz temel hareketten oluşan Tabata ile enerjik, tempolu ve eğlenceli bir egzersiz dersidir.

6: CARDIOMIX: Cardio yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Zamanın nasıl gectiğini anlamadığınız kısa ve hızlı gecişlerle eğlenceli bir yağ yakım dersidir.

7: STEP-JUMPS: Kendinizi step sehpasına bırakmanın tadını çıkartacağınız jumping yapmanın en eğlenceli hale dönüştüğü mükemmel bir yağ yakım dersidir.

8: FONKSİYONEL TRAINING: Çeşitli spor ekipmanlarının kullanıldığı güç, denge ve dayanıklılığı geliştiren, tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz yüksek tempoda yapılan,bir yağ yakım dersidir.

9: FLEX: Spor esnasında esneklik ve hareket kabiliyetinizi arttırmak adına bütün vücudunuzu rahatlatabiliceğiniz bir derstir.

10: THERA-LIFE: Thera bandlarla bütün kas gruplarınızı eksiksiz ve keyifli bir şekilde bireysel veya grup halinde çalıştırabileceğiniz mükemmel bir derstir. Thera-bandın en özel yanı ise kişi kendi çalışacağı ağırlığı kendisi belirler. Belirli bir ağırlığa tabi tutulmaz.

11: AREO-STEP: Dolaşım, solunum ve yağ metabolizmasını düzeltir. Stres seviyesini, vücut yağı ve kalp hastalıkları riskini azaltır. Daha kuvvetli kemikler, ligamanlar ve tendonlar sağlar. Kilo kontrolünü sağlar. Daha fazla enerji ve daha az yorgunluğa sebep olur. Kişinin kendine güvenini artırır, bedensel görünümünü iyileştirir. sizlere müzik eşliğinde çok eğlenceli bir ortamda spor yapma, spor yaparken zevkle vakit geçirme imkanı sağlayan bir derstir.

12: BOOT-CAMP:  Hedef odaklı bir disiplinle çalışacağınız aynı zamanda grup olgusunu tadacağınız herkesin aynı seviyede çalışabildiği yüksek eforlu bir yağ yakım dersidir.

13 : CIRCUIT TRAINING (Dairesel Antrenman): Aerobik kapasite ve ağırlık çalışmalarının bir arada yapıldığı antrenman şeklidir. Dairesel antrenman daha zinde hale gelmek, hem kilo vermek hem de kas yapısını düzenlemek için yapılan ideal bir antrenman tekniğidir. Grup halinde veya bireysel olarak süre veya tekrar eşliğinde birden fazla hareketin dinlenme süresi düşük süreli olarak nabzın yağ yakım seviyesinde tutulması sağlanır. Her ne kadar yoğun tempolu bir çalışma olarak gözükse de bir o kadar da eğlencelidir.

14 : SBOOGING & ZUMBA : Zumba ; dinamik ,heyecan verici , coşkulu ve kıpır kıpır müzikler eşliğinde dans adımları kullanılarak yapılan latin esintili dans- fitness dersidir. Her ders bir parti tadında geçer , katılımcılar dersin nasıl geçtiğini anlamadan hem eğlenip hem de yağ yakımını gerçekleştirmiş olurlar.

       

HK Kamp MASAJ PROGRAMI ;   ( ek ücrete Tabidir.)

Yeni başlayan ve ihtiyaç duyan üyeler için 1 ay standart masaj programı :  ( ek hizmet)

1.HAFTA : Çarşamba günü dinlendirme , adaptasyon , kas kasılmaları , kramplar ve laktik asitin dağıtımı için hazırlık masajı ve rahatlatıcı masaj yapılır. Cumartesi günü atletik performansı arttırmak için sakatlığı önleyici Spor Terapi masajı ve sıkılaşma masajı yapılır.

2.HAFTA : Kasların antremandan sonra vücutta oluşan laktik asit dağıtımı , ödem dağıtma ve sertleşen kasların yumuşatılması için Derin Doku masajı yapılır. Pazartesi ve Cumartesi günleri uygulanır.

3.HAFTA : Esneklik ve hareket kabiliyetinin arttırılması , kas ağrı ve spazmlarının iyileştirilmesi , vücut duruşunun ( postür ) iyileştirilmesi , derin bir gevşeme sağlayarak enerji seviyesinin yükseltilmesi , lenf akışının normalize edilmesi için Thai Yoga masaj terapisi uygulanır.( Pazartesi ve Çarşamba günleri )
Cumartesi günü ise atletik performansı muhafaza etmek ve kasları rahatlatmak için Spor Terapi Derin Doku masajı ile birleştirilerek uygulanır.

4.HAFTA : Kan dolaşımını ve lenf akışını iyileştirici , iç organları uyarıcı , yorgunluk , uzuvlarda şişlik , eklem ağrıları ve baş ağrılarını azaltıcı Thai Medikal masaj uygulanır. Çarşamba günü yapılır.
***Tüm uygulamalar,  aktif süreci destekleyici ve yağ yakımını ve sıkılaşmayı  hedef alan özel mesajlardır.

Açıklama :

* Yağ yakımı  ve sıkılaşmayı  destekleyen masajlar Turbojeller ile ihtiyaç duyulan bölgelere uygulanır.
* Thai yoga masajı spor kıyafetıyle , eşofmanla yapılabilen masajdır.                                                   
* Derin doku ve Spor Masajı bacaklara ve kalçalara uygulanan bir masaj çeşitidir.                                
* Thai Medikal isteğe bağlı yağlı veya yağsız , elbiseli veya elbisesiz  tüm vücuda uygulanan bir masajdır.
* Hazırlık Masajı spor kıyafetiyle uygulanabilen masaj çeşididir.
* Selülit, Bali ve bazı Relax Masajlar ekstra masajlar kapsamında yer almakta olup. Gerekirse ek seans talep edilebilir.

HK’ ayrıcalığı ile  Tüm çalışmalarımıza  ek destek için  “Sıkılaşma ve İncelme masaj  programı” Uzman terapistler tarafından uygulanmaktadır.  
Masaj uygulamalar *ek  bütçe ile yapılmaktadır. (  Masajda kullanılan HK Turbojel sıkılaştırıcı - İnteltici  ve Turbojel  Çatlak giderici jel programa dahildir.)

Bilinçli  Zayıflama ve Daha fazlası nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyiz. İşte bu noktada başaran üyelerimizin deyimiyle ''Anlatılmaz, Yaşanır!'' diyoruz.

Siz de bedeninizden kiloları, ruhunuzdan tonları vermek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden HK Performans'ın çalışmalarını takip ediniz. Teslimiyet ve sabır bilinciyle ideal kiloya kavuşmak artık hayal değil!

GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitim uygulama ve güçlü takip kontrol sistemleri ile HK Performans her zaman alternatifsizdir!

Hayali olanlar ve artık  sonuç isteyenler düşünmeyi bırakıp eyleme geçebilir.


HK Performans sizi yarı yolda bırakmaz!

 

 

 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image
 • Portfolio Image