Hk Performans

Loading...

Zayıflama Kampı

Kamp Etkinlikleri
HK Performans


HK Performans GELİŞEREK DEĞİŞİM ve ZAYIFLAMA yatılı kampını, ekli fotoğraflara baktığınızda MACERA kampı olarak düşünmeyin! HK KAMP; içerisinde hedef odaklı ve tek  hedefin, size yakışan İDEAL KİLO olduğu bilinci ile günlük ve anlık programlarında bu bilinçten uzaklaşmadan ama hayatın her rengini de yaşamak üzerine kurulu eğlenceyi, eğitimi,  fiziksel ve zihinsel  aktiviteleri bir arada yaşatan, dünyada alternatifsiz tek adrestir.

Zayıflamak sadece tabiri caizse "BOĞAZINI TUT, SPOR YAP, KOŞ" düz mantığı ile açıklanacak  basit bir konu değildir!  Duygusal ve ruhsal dünyamızın ağırlığı ve bedene yüklenen kilolardan kurtulmak için hayatın her rengini yaşamalı ama hedeften uzaklaşmamayı  ilke edinmeliyiz.  İşte bu yüzden ''HK YATILI KAMP'' içinde çeşitli uygulamalarıyla bu denli renkli, bu denli eğlenceli ve eğitim odaklı,  her bireye özel yani BUTİK bir yerdirKIYASI VE ALTERNATİFİ YOKTUR!

SİTEMİZDEKİ ÇOK ÇEŞİTLİ FOTOĞRAF VE VİDEOLARDAN bu  canlılığı gözlemleyebileceğiniz gibi facebook adresimizden de güncel aktivitelerimizi yakından takip edebilirsiniz.
www.facebook.com/HK.Performans
 
HK KAMP  programında haftada 1 gün, çok yönlü özel etkinlik günüdür ve aşağıdaki farklı aktiviteler bu etkinlik günlerinde üyelerimizin yaşadığı heyecanı yansıtmaktadır*                                                                 HK Performans KAMP ETKİNLİKLERİ;
 

Doğa Yürüyüşleri 

Ülkemizin en güzel  doğa yürüyüş parkurlarının olduğu Kocaeli ili Kartepe ilçesinde bulunan Kamp merkezimiz  çok çeşitli ve doğa harikası  parkurlarla aynı doğayı paylaşmaktadır. HK Kamp programına katılan tüm üyelerimizi bu güzel parkurlardan mahrum etmemek için "her güne farklı bir parkur" sloganı ile günlük aktivitelerinin bir bölümünü bu güzel doğa ile iç içe olan parkurlarda geçirmektedir. Bu parkurları seçmemizdeki temel amacımız; temiz hava ve oksijen ile bedeninizi gençleştirmek,  ruhunuzu da negatif tüm düşüncelerden arındırırken yürüyüş faaliyetleri ile bedeni harekete geçirip enerji seviyemizi yükselterek sıkılmadan, keyifli bir süreç geçirmek ve yüksek oksijen kalitesi ile saf yağ yakımını hızlandırmaktır.  İşin özü, özümüze dönmektir diyoruz...

Doğa yürüyüşleri HK Kamp programında her gün yer almaktadır.*
 

Su Kayağı 

HK Kamp üyeleri özellikle yaz aylarında suda yapılabilen tüm aktivitleri sırası ile yapma gayretindedir. Kamp üyelerimize belki de ilk kez yapacakları, farklı yoğunlukta adrenalin içeren bu aktivitelerle heyecan ve farklılık katmaya çalışmaktayız. Amacımız; zayıflarken hayatınızı renklendirmek ve farklı  sportif faaliyetleri gelecek hayatınızda yer alması için alışkanlık kazanma yolunda heyecan uyandırmaktır. HK Performans olarak biz bu keyifli aktiviteyi yaz aylarında dönem dönem sizlere sunuyoruz.
 
Siz hiç suya dalıp dalıp  defalarca düşe kalka suyun üzerinde kaymaya çalıştınız mı? Biz denedik... Çok keyifliydi...


Yamaç Paraşütü 

HK Zayıflama Kampı üyeleri gökyüzünde uçmanın keyfini, adrenali yüksek ve heyecan dolu bir aktivite yaşamaktadırlar. Serbest paraşütler yamaçlardan koşarak kalkmaya olanak sağlayan yamaç paraşütü,  sizleri  bulutlara kadar yükseltip kilometrelerce yol alabileceğiniz, eşi benzeri olmayan manzaralarla karşılaştıran extrem bir spor türüdür. Hayatı zirvede yaşamayı hedefleyen sizler için eşsiz bir aktivite! HK Zayıflama Kampı size ilkleri yaşatır...

Fotoğrafta görünen Erkan arkadaşımız kamp çıkışında  2 ayda 32 kilo verirken tüm bu heyecanları başaran olma heyecanı ile birlikte yaşadı. Yanında duran Ezgi arkadaşımız ise kamptan giderken 3 ayda ideal kilosuna (58 kilo) geldiğinde toplam 30 kilo vermişti bile... Tekli fotoğrafta görünen Yasemin arkadaşımız 1 ayda 12 kilo vermişti.

HK Kamp heyecanı sizi zayıflatır... 
 


Paintball

Paintball, kişilerin bireysel olarak ya da takımlar halinde rakiplerini yenmek için yarıştıkları bir spordur. 
(Rakipleri yenmek dedik ama unutmayalım ki zayıflama sürecinde tek rakip aslında kendimiz olmalıyız!
Paintball oyununda, bayrak yakalama, eleme, cephane limiti, belirli bir noktayı savunma ya da belirli bir noktaya saldırma, oyun alanına saklanmış belirli objeleri ele geçirme gibi farklı oyun tipleri vardır... Hem ekip ruhunu hem de bireysel yeteneklerinizi görebileceğiniz bir aktivitedir. Kısacası doyasıya eğlence!

 
Ekli fotoğraflarda görünen arkadaşlarımızın; kampa ilk katılma anlarına denk gelen bu fotoğraf karesinde Vesile, Refika ve Ezgi'nin kamp çıkış kiloları şöyledir: Vesile 1,5 ayda 19 kilo  (Videosu başaranlar sayfasında mevcut)  Refika 2,5 ayda 22 kilo  Ezgi 3 ayda tam 30 kilo zayıflamıştır. Karede bulunan İranlı üyemiz Baharek'i tam 52 kilo zayıflayarak göndermiştik. Yine altta karede görünen  Erkan 2 ayda 32kilo ve Alper 3 ayda tam 40 kilo zayıfladı. 
 
Kısaca EĞLENİRKEN ZAYIFLAMA... İşte bunun adı HK KAMP!*

Üyelerimizin videolarını ve değişim fotoğraflarını sitemizin ''Başaranlar'' bölümünden takip edebilirsiniz. 

Sualtı Dalışları 

Türlü doğal güzellikleri, suyun altındaki canlıları keşfederken hem ruhen hem bedenen hafiflemenin hissiyatını yaşıyoruz. Profesyonel dalış hocaları eşliğinde eşi benzeri olmayan mavi yolculuklara hazır mısınız? Derinlerde yaşamayı öğrenirken, derinlere dalmak gibisi yok... HK Kamp üyeleri yaz dönemi etkinliklerinde bu farklılıkları ara ara yaşamaktadır.

Fotoğraflarda alt karede yer alan Danimarka'dan gelen üyemiz AYÇA; bizlere dalış yapmak ve at binmek istediğini bildirmişti. İki heyecanını da ilk kez HK Kamp sürecinde yaşadı. Sadece 5 hafta kalabilmiş ve 5 haftada 22 kilo vererek bu yaşadığı heyecanların bedenine yansımasını değişim videosu ve fotoğraflarında çok net göstermiştir.

Fotoğrafları facebook sayfamız ve başaranlar bölümünde mevcuttur*
 Eğlenceli Yarışmalar 

HK Performans Gelişerek Değişim ve Zayıflama Kampında Hedef Odaklı uygulamaların yanında günlük eğlenceli yarışmalar düzenlenmektedir. Grup içinde de olsa her bir uygulama bireyin kendisine odaklıdır. Biz biliyoruz ki keyif almadan yapılan hiçbir şey mutlak başarı getirmez. Bu yarışmaların kaybedeni yok, kamp sürecinde kazananı var! O da sizlersiniz... HK Performans kampında bulunduğunuz süreçte her gün eğlence, her gün heyecan... Kaybettiğiniz heyecanı yaşamaya hazır mısınız?
 

Eğitim sohbetleri 

HK Kamp sürecinde en temel ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda farkındalık yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Bütün içinde hareket etmeyi,  hislerin kontrolünü,  Fiziksel gerçek ihtiyacı, miktar algısını, duygusal ve ruhsal açlığı ve kontrol mekanizmalarını, süreç bilincini, kaybederken kazanmayı, tartı ve farklı göstergelerin analizini, tartı psikolojisini, yeme ve yememe keyfini, alternatifli tüketimi, telafi süreçlerini kısaca günlük yaşamda neye ihtiyacınız varsa her konuda bilinç kazandırmayı amaç edindik.  GELİŞEREK DEĞİŞİM sohbetleri,  sizi donatarak derinlik kazanmanızı sağlayan zihinsel algı ve alışkanlık değişimi için uygulanan geniş kapsamlı programlardır. Uzman rehberler eşliğinde kodlanmış negatif düşüncelerden arınırken, Virüslü düşünceleri temizlerken, DENGELİ VE SAĞLIKLI düşünmeye başlarken, beynimize sağlam bir format atmayı öğreneceğiz. Gerisi mi?
Hem bedenen hem ruhen tüy gibi hafiflemek... Tabi ki fit olmak...
 


Yeni Nesil Beslenme Yöntemi:  Mikro Beslenme ve Arınması Konsepti
 
HK Performans'a özel ve patentli içerik ve uygulamaları ile içeriğinde bulunan zengin vitamin ve mineraller, çok yönlü aminosit ve enzimler vasıtası ile aç kalmadan, halsiz olmadan,  canlı ve enerjik hissedeceğiniz,  enerjinizin hiç düşmeyeceği bir süreç vaad ediyoruz.  Zayıflama sürecinde sizin en büyük destekçilerinizden biri olacaktır. Eşi benzeri olmayan bir kür... Bütün içinde bütünü tamamlayan güçlü bir destek... Referanslar  Garantisidir. Bu kadar aktivite ve bu kadar canlı, heyecanlı, gençleşen ve ruhen hafifleyen üyeler... Hiçbir başarı tesadüf değildir!
 


HK Detoks Uygulaması 

Mikro Beslenmenin yanı sıra haftanın belli günleri veya kişinin durumuna göre ihtiyaç duyulan günlerde size ihtiyacınız olan her uygulama HK KAMP programında vardır. İşte bunlardan bir tanesi de uygulanan detoks programlarıdır. Hem ruhen hemde bedenen arınmak için her şey düşünüldü. Hastalıklardan korunmak ve yaşam enerjimizi uzun yıllar devam ettirebilmek için bedenimizdeki toksik birikimi dışarı atmamız gerekiyor. Bunun için yetiştirilmekte olan, organik sebze ve meyvelerin özüne inerek, sadece özlerden oluşan bir konsept ile sizleri sağlıklı bir şekilde arındırmak ve ruhunuzu dinlendirirken bedeninizdeki değişiklikleri hissetmenizi amaçlıyoruz.

Rafting 

HK Kamp üyeleri çok şanslı :)  10 ay  rafting yapabilme imkanımız vardır. en sık tekrarlayabildiğimiz bir eglence, adrenalin ve heyecanın bir arada yaşatıldığı  çok keyifli bir gün sizi bekliyor. Rafting: 6 ile 8 kişilik takımlar halinde yapılan bir nehir sporudur. Kamp bölgemizdeki serin sularda keyifli bir şekilde yarışırken size küçük bir tüyo verelim... Başarılı olabilmek, tek vücut gibi hareket eden bir takım olabilmekten geçiyor. Bu keyifli aktivite yine HK Performans farkıyla sizlerle! *

Aktivitelere katılım zorunlu değildir*
 


Binicilik 

Makineleşmiş günlük hayatımızda böyle bir fırsat çoğumuzun bulamayacağı türden... Bu farklı deneyimi yaşamak, sevimli atların yaşamına ortak olmak paha biçilemez diyoruz. Hk kamp üyeleri hayatın her rengini yaşar... İddia ediyoruz. tatile gidenler bu kadar eglenemez!

 
 ATV Turları 

Dört tekerlekli ve her türlü arazide gitmeye uygun olarak dizayn edilmiş bir arazi aracı olan ATV ile eğlenceli doğa turları yapılabilmektedir. Motorsiklet sürmekten korkanların ama bu zevki de tatmak isteyenlerin vazgeçilmezidir.  Güvenilir ve adrenalin dolu bu macerayı insan hayatında kaç kere yaşayabilir ki?  Hk kamp üyeleri her rengi yaşar...


Sinema Seansları 

Kişisel gelişim ve motivasyona dair film ve belgesellerin izlendiği, olumlu algı değişimine zemin hazırlayacak hem bilinçlendiren hem de eğlendiren aktiviteleri kapsamaktadır.
GELİŞEREK DEĞİŞİM, DEĞİŞEREK GELİŞİM diyoruz...Çeşitli Egzersiz Faaliyetleri 

Sbooging, Zumba, Pilates, Yoga vb... Egzersizleri barındıran, geniş çaplı, her gün farklılık gösteren ve sizlere eğlenceli bir şekilde sunulan hedef odaklı faaliyetlerdir. Bütün bu faaliyetler bireysel potansiyel ve veriminize en uygun olarak profesyonel performans uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. HK Performans Gelişerek Değişim ve Zayıflama Kampında hem bireysel hem de grup egzersizlerine katılarak kendi potansiyelinizi keşfedeceksiniz.