Hk Performans

Loading...

Zayıflama Kampı

Kamp ve Online KB Farkı
HK Performans


HK Performans GELİŞEREK ZAYIFLAMA sistemleri sizlerin olanaklarına göre iki farklı şekilde hizmet vermektedir.

WEB TABANLI YENİ NESİL KİLOBEKÇİLİĞİ SİSTEMİ

YATILI, TAM ZAMANLI VE KONTROLLÜ ''ZAYIFLAMA KAMPI'' SİSTEMİ

Zayıflamak için BİLİNÇLİ VE HIZLI aynı zamanda SAĞLIKLI ve HEDEF ODAKLI çalışmalarımızda uyguladığımız birinci yöntem ;


WEB TABANLI YENİ NESİL KİLOBEKÇİLİĞİ SİSTEMİ; 
 


 

Yaşadığınız ortamı değiştirmeden,  bir yerden bir yere git-gel yapmadan, mevcut yaşam şartlarında size sunduğumuz bu hizmet bir tuş kadar yakındır size…

Çok güçlü MOTİVASYON , TAKİP- KONTROL sistemleri,  GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleri ve Fiziksel aktivite, egzersiz yönlendirmeleri  ve tüm bunları size verecek sağlam donanımlı ve derinliği olan rehberlerin ( kilobekçileri) sizi hedefe taşıdığı profesyonel web tabanlı Online bir süreçtir. KİLO PSİKOLOJİSİNİ çok iyi bilen, sizleri anlayan, derinden bir bağ kurabilen ayrıcalıklı bir üyelik sistemidir. Kilobekçileri tam ihtiyacınız olan zamanda karşınızdadır.  Günde 8 saat sizin için bekleyen, sizi düşünen, sizinle irtibat kurmak için size yol gösteren, uzman rehber kadrosuyla, ihtiyacınız olan zamanda yanınızda olup,  gereken  desteği,  yönlendirmeyi sunan BUTİK yani bireye özel çözümler bulabilen bir süreçtir.  Vaktiniz ve şartlarınız uyduğu sürece her an Kilobekçiniz ile irtibat halinde olurken GELİŞEREK DEĞİŞİM EĞİTİMLERİNİ derinlemesine ve sınırsızca alabilirsiniz.

 MikroVIP üyelik paketimiz ile üyeliğe başladığınızı varsayalım. İhtiyacınız olan tüm mikrobeslenme destekleri,  vitamin ,mineral ve aminoasit ve enzimler tüm süreç boyunca fiziksel ihtiyacınızı tam karşılayacak şekilde size sunulduğu gibi tüm bu süreçleri yönetecek profesyonel uzman rehberlerimiz yani Kilobekcilerimiz sizi anlamak, dinlemek ve yönlendirmek için her an ekranın karşısında sizi bekliyor olacak. Bazende ihtiyaç halinde telefon desteği her an sunulacak…

Bu desteklerdeki temel amaç: Aç kalmadan, halsiz bitkin ve yorgun düşmeden, yüksek enerji ile, kendinizi iyi hissetmek için, gözünüz dönmeyecek doyumda, ruhen bedenen tam ihtiyacınızı tam zamanında size sunmaktır.   
Bu kadar profesyonel, bu kadar heyecanlı ve bu kadar hedef odaklı bir süreçte zayıflayamamak zaten söz konusu değildir.  Başaramamak artık geride kaldı!  Size sadece ideal kiloda yaşamak kalsın istiyoruz. Dolayısıyla tüm süreçte düşünen biz olmak istiyoruz.  Hayatınızı olumlu yönde GELİŞEREK DEĞİŞTİRMEK adına her konuda samimiyet ve güvene dayalı paylaşımlar  ve yönlendirmeler sizi bekliyor olacak. Kilobekçileri sadece Kilolarınızın bekçisi değil,  tüm geleceğinizin daha aydınlık yaşanması için çok yönlü güçlü rehberlik hizmeti veren aynı duygudaşlığı yaşamış özel insanlardan oluşmaktadır.

Sizi zayıflatmak ve bu süreçteki tüm detayları düşünmek bizim işimiz olsun. Siz sadece kendinize yakışan kiloda yaşamanın, ince, fit ve düzgün bir fiziğe sahip olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayarak geleceğinizi değiştirmenin heyecanını ve yeni hayallerinizin planını yapın.

Kilobekçiliği ile ilgili tüm detayları www.vucudunsifresi.com sayfamızdan takip edebilirsiniz.  HK Performans'a ait tüm yazılı başarı hikayelerinin %98’ini WEB TABANLI KİLOBEKÇİLİĞİ sistemi üyelerinin yazdığı  mektuplar oluşturmaktadır. Bu sistem en az KAMP kadar etkili olmakla birlikte, zamanı ve imkanı  yeterli  olmayan herkes için dünyada alternatifi olmayan kıyası yapılmayacak ideal zayıflama sistemidir..

Zayıflamak için BİLİNÇLİ  VE HIZLI aynı zamanda SAĞLIKLI ve HEDEF ODAKLI çalışmalarımızda uyguladığımız ikinci yöntem ;

 

YATILI, TAM ZAMANLI VE KONTROLLÜ ZAYIFLAMA KAMPI SİSTEMİ : 
En fazla 8-10 kişilik olan BUTİK Kamp programında birbirinden farklı HEDEF ODAKLI ama bir o kadar da eğlenerek bilinçlenerek zayıflayacağınız. bu sistemde ZAYIFLAYAMAMAK  diye bir durum söz konusu değildir. Her şey Üstün Performans Hocamız HALİL KARGULU kontrolünde ve yönlendirmesinde olmakta ve kendisi tüm tecrübelerini ilk ağızdan bire bir sunmaktadır.
HK Performans KAMP sisteminde bulunduğunuz süreçte fiziksel ihtiyacınız kadar tüketmeyi, miktar algısını öğreneceksiniz.  Fiziksel ya da Ruhsal tüm ihtiyaçlarınız kamp yetkilileri tarafından organize edilirken size sadece eğlenmek, keyifli aktivitelere katılmak, eğitim sohbetleri ile bilincinizi değiştirmek için çaba harcamak kalıyor. HK Kamp sistemi sizin adınıza düşünen uzman rehberlerin olduğu bir sistemdir.

Yatılı kamp  çalışmalarımızı www.hk.com.tr sitemizden detaylı  inceleyebilirsiniz. HK Performans'a ait  Başarı  VİDEO’larının  % 98 ‘i  YATILI ZAYIFLAMA KAMPIMIZDA alınan sonuçları yansıtmaktadır.


NOT: Yazılı olarak okuduğunuz tüm başarı mektupları KİLOBEKÇİLİĞİ sistemi üyelerinin sonuçlarını, video ile izlediğiniz tüm üyelerimiz ise yatılı ZAYIFLAMA KAMPIMIZI temsil eden sonuçları sunmaktadır.

İster yatılı, ister web tabanlı olsun yeter ki ZAYIFLAMAK gibi hayaliniz olduğunu bilelim… HK size hak ettiğiniz ideal kiloyu sunmaktadır.


EK AÇIKLAMA: Gerek web tabanlı, gerek zayıflama kampı süreci olsun, DEĞİŞİM için toplam süreç olarak kendinize 9 ay 10 gün verebildiğinizde tüm geleceğiniz değişecektir.

9 ay 10 günlük süreç zayıflamak için ihtiyaç duyduğumuz bir süreç değildir.  Farklı kilolarda  1-2 ayda bazen de kiloya bağlı olarak 3-4 ayda ideal kiloya ulaşılsa da  ALGI, ALIŞKANLIK DEĞİŞİMİ VE ZİHİNSEL DEĞİŞİMLER, DÜŞÜNCELERİNİZDEKİ size zarar veren kalıplardan kurtulmak için GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini toplam 9 ay 10 güne tamamlamak sizin hedefiniz olmalıdır.

Kamp ile sürece başlayan arkadaşlarımız en az 1 ay süre ile başlasalar da imkanları uygunsa 2-3 aya kadar  kampta kalabilmektedirler. Kampta ne kadar kalınırsa kalınsın sonrası yine uzaktan eğitim sistemleri ile süreci 9 ay 10 güne taşımak  HK Performans'ın temel hedefidir.

Bu kadar süre kesintisiz kendine değer veren herkes geleceğinizi çok yönlü değiştirebilir.

2-3 ay gibi bir zamanda ideal kilosuna gelip ''TAMAM BEN OLDUM, artık kendim yapabilirim!'' düşüncesine kapılan bazı arkadaşlarımız olsa da zamanla 9 ay 10 gün neden ısrar ettiğimizi daha iyi anlayacaklardır.  ideal kiloya gelmeniz değil,  ZİHNİNİZİ VE BAZEN KARAKTERİNİZİ değiştirmeyi göze alabilmektir. Çevrenize karşı HEDEF ODAKLI baskın bir karakter oluşturmayı siz başaramazsanız, ÇEVRENİZ BASKIN KARAKTERLİ KİŞİLER sayesinde sizi tekrar eski kilonuza hatta daha fazlasına getirdiğinde 9 ay 10 günde ısrar ettiğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

''HK''  size sadece gerçekleri söyler ve sadece gerçeklerle yol alır. Size gerçekler üzerine kurulu GELECEĞİ YAŞATIR. Gerçeklerin olmadığı bir ortam, deniz kumundan yapılmış bir bina gibidir. Bir gün çöker...

 

2006’DAN beri… HK PERFORMANS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ!