ZAYIFLAMA KAMPI

Hk Performans Zayıflama Fitness kampı ve Mikro Beslenme Arınma Konsepti :

Hedef odaklı ve sizi hayalinize kavuşturacak bilinç ve eylemlerle desteklenmektedir. Potansiyelinizdeki en iyi sonuca odaklı eylemler, fiziksel ve zihinsel çalışmalar yapılmaktadır. Ruhsal ve duygusal performans ile ayrıcalıklı uygulama ve bireysel çalışmalarla kendi mucizenizi yaratabileceğinizi size kanıtlayacağız.

'Ne ev gibi, ne kamp gibi' sloganı ile evde olmanın rahatlığı ve rehaveti olmadan, sıradan bir kamp gibi aşırı disiplinli ve insanı makine gibi gören ruhsuz bir işkence merkezi gibi hissedilmeden, size değer veren, sizi önemseyen, konuşup, paylaşan, her konuda çok yönlü destek ve uygulamalarla sizi evinizde gibi hissettirecek ama hedef bilinci ile ideal kiloya ulaşmak için potansiyelinizi en iyi şekilde açığa çıkartacak çok özel çalışmaları sizlere sunuyoruz. HK Performans ile ruhunuzu virüslü düşüncelerden arındıracak, önce ruhunuzdan tonlar vereceksiniz. Sonrasında mutlak sonuç; Bedenen Zayıflama olacak. İddiamız, başarılarımız ve tecrübelerimizden kaynaklıdır. Tam teslimiyet ve sabır bilinciyle HK Performans alternatifsiz bilinçli zayıflamanın tek adresidir. Siz hayal edin. Biz gerçekleştirelim! HK

UYGULAMA ve ETKİNLİKLER

 • Gelişerek Değişim Eğitimleri

  Sadece bedeninizden kiloları değil ruhunuzdan tonları verecek, ideal kiloya ulaşacak ve layık olduğunuz özgür bir bedende geleceğe kavuşacaksınız. Farkındalık kavramını, zehrin miktarda olduğunu, virüslü düşüncelerimizden kurtulmanın yolunu öğrenecek, beynimize kayıtlanmış yanlış bilgilere format atmayı keşfederek hayatı dolu dolu yaşayacaksınız. Kısaca yeniden doğuş, bir Rönesans... ''ANLATILMAZ, YAŞANIR.''
   
 • Çok Güçlü Takip Kontrol Mekanizmaları

  Zayıflama sürecinde belli bir disiplin olmazsa olmaz. Tabi ki bu zoraki diyetlerle veya size işkence olacak uygulamalarla olan bir disiplin değildir. Hedef odaklı takip-kontrol sistemi sizleri yıkıcı değil aksine yapıcı yönde geliştirmektedir. Bilinçli zayıflamak ve süreklilik için ihtiyacınız olan her türlü desteği, güçlü motivasyonu sağlamak ve hayaliniz olan ideal kiloya kavuşmak için bir adım daha önde olacaksınız.
   
 • TAM TESLİMİYET, SAMİMİYET ve GÜVEN

  HK Performans çatısı altında bulunduğunuz süreçte bizlere, Üstün Performans Uzmanlarımıza, Kilobekçilerimize, TAM TESLİMİYET içinde olmanız, süreci sizler için kolaylaştıracaktır. Bu nedenle, önyargıları ve daha önceden öğrendiğiniz yanlışları unutup yeni bir hayata atılmak için, yeniden doğuşu temsil eden 9 ay 10 gün rejüvenasyon programımız bulunmaktadır. Siz güvenle arkanıza yaslanın ve keyifli yolun tadını çıkarmaya bakın. Yolculukta göreceğiniz manzara ideal kiloda olan bedeniniz olacak.
   
 • Her Gün Değişen Doğa İçi Yürüyüş Parkurları, Doğa ile Bütünleşme

  Kapalı alanda yapılan egzersizlerle, açık alanda yapılan egzersizler arasında büyük fark vardır. Oksijenin yağ yakımını hızlandırdığını hepimiz duymuşuzdur. Dolayısıyla günlük hayatın stresinden uzak, doğa ile iç içe yapacağınız tüm faaliyetler daha etkili olacaktır. Üstelik moral-motivasyon olarak da sizi olumlu yönde etkileyecek, başarıya ulaştıracaktır.

  30 farklı program ile HK Performans Gelişerek Değişim ve Zayıflama Kampı, sizlere doğa içi bir yaşam sunar. Her gün farklı bir parkurla farklı güzellikleri keşfederken, eğlenerek BİLİNÇLİ ZAYIFLAYACAKSINIZ ama en önemlisi bizimle birlikteyken o güzelliklerin sizin içinizde olduğunu keşfedeceksiniz.
   
 • Eğlenceli İstasyon Çalışmaları

  "Kimse yaparken mutlu olmadığı, eğlenmediği bir şeyi isteyerek yapmaz. Bunun en büyük örneği diyet diyebiliriz. Diyet yapmayı sevenimiz yoktur. Sadece mecburiyetten ve zayıflamanın başka yolu olmadığını düşündüğümüzden uygularız. Halbuki durum hiç de öyle değildir. Kilolu olmak yalnızca bedenle ilgili olmadığından tüm zoraki diyetler başarısız olur.

  Spor ve egzersizler için de aynı durum geçerlidir. Kilolu bir insan için spor eziyet olabilmektedir. Bundan dolayı pek çok insan spor yapmayı işkence olarak görür. HK Performans çatısı altında kaldığınız sürece bu egzersizler asla gözünüzü korkutmasın. Eğlenerek, isteyerek katılacağınız bu çalışmalar hedef odaklı olup, hayaliniz olan bilinçli ideal kiloya kavuşmanız içindir."
   
 • Sınırsız Eğlenceli Bireysel ve Grup Yarışma, Günlük Etkinlikler

  HK Performans Gelişerek Değişim ve Zayıflama Kampında BUTİK yani kişiye özel uygulamalar olduğu gibi grup içinde yarışma ve etkinlikler de bulunmaktadır. (Rafting, Balık tutma, doğa yürüyüşleri, vb.) Grup içinde de olsa her bir uygulama bireyin kendisine odaklıdır. Eğlenerek, bilgilenerek zayıflayacaksınız! Kendi değerinizi, potansiyelinizi fark edecek, istediğinizde başarabilmenin keyfini süreceksiniz.
   
 • Mikro Beslenme Ayrıcalığı, Çok Özel Kokteyller ve Keyiflik Atıştırmalıklar

  Ortomoleküler tıp destekli, mikro beslenme ile yağ yakımını hızlandırırken, miktar algısını, zehrin miktarda olduğunu öğrenecek, fiziksel ihtiyacınız kadar yiyerek bedensel doyumu sağlayacaksınız. İçeriğinde bulunan zengin vitamin ve mineraller ile zayıflama sürecinde sizin en büyük destekçilerinizden biri olacaktır. Bilinçli tercihler ile hedef odaklı bir süreç içinde, keyif için farklı tercihleri de yapabiliyor olacaksınız. Keyiflik öğün seçeneklerinde serpme kahvaltısından, ızgara çeşitlerine kadar çok renkli bir tüketim vardır.
  Kişinin fiziksel, ruhsal durumuna ve performansına göre;
  %100 Mikro Beslenmeli Tam arınma. + Keyiflik Atıştırmalar.
  %70 Mikro Beslenmeli Arınma + 1 Keyiflik Öğün + Keyiflik Atıştırmalar.
  %50 Mikro Beslenmeli Arınma + 2 Keyiflik Öğün + Atıştırmalar
   
 • Tıbbi Antrenman ve Fitness Eğitmenleri Gözetiminde Çok Yönlü Bireysel ve Grup Çalışmaları

  Bedensel sıkılaşmayı, incelmeyi destekleyen masaj ve Fitness programlarını içerir. ( masajlar ek ücrete tabidir. ) Tıbbi Antrenman ; Sizin, hedef bilinciniz ile egzersizden beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış mental ve fizyolojik derslerdir. İçerik olarak bire bir Performans Uzmanımız veya Fitness Eğitmenimiz ile yapılan Sbooging ve Gym & Cardio derslerini kapsar. Grup çalışmalarında eğlenceli dans ve farklı eğitimler de mevcuttur. Tıbbi antrenmanın önemli özelliklerinden birisi de, planlanması ve uygulanması zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır.
   
 • Kamp Merkezinde Meditasyon Yoga ve Derinlerde Yaşama

  Bedensel zayıflamanın kayıtsız tek şartı önce ruhumuzdaki ağırlıklardan kurtulmaktır. Gündelik hayatta olumlu ya da olumsuz sürekli çalışan, kurgulayan zihinlerimizi Yoga ve Meditasyon gibi eğitim uygulamalarıyla rahatlatırken önce ruhunuzdan tonları vermenin önemini kavrayacaksınız.
   
 • Kamp Ateşi Sohbetleri, Şarkılı Türkülü Sınırsız Eğlence ve Keyifli Sohbetler

  Ateşsiz kamp olur mu hiç? Kamp ateşinin etrafına toplanıp beraber şarkılar söylemeden, doya sıya eğlenmeden olmaz. HK PERFORMANS eğlenceli ve ödüllü yarışmaları, keyifli sohbetleri ve her zaman daha fazlasıyla yüzünüzü güldürür. Siz Zayıflama Kampı dendiğinde işkence merkezi mi hayal ediyordunuz? Bizimle bulunduğunuz sürecin her saniyesinde keyif alacaksınız. Hedef odaklı çalışmalarımızla RUHEN ve BEDENEN gelişerek değişeceksiniz.
   
 
 
 
 

'Ne ev gibi, ne kamp gibi' sloganı ile evde olmanın rahatlığı ve rehaveti olmadan, Dünyada ki farklı örneklere göre aşırı disiplinli ve insanı makine gibi gören ruhsuz bir işkence merkezi gibi hissettirmeden, size değer veren, sizi önemseyen, konuşup, paylaşan, her konuda çok yönlü destek ve uygulamalarla sizi evinizde gibi hissettirecek ama hedef bilinci ile ideal, sağlıklı ve fit bir kiloya ulaşmak için potansiyelinizi en iyi şekilde açığa çıkartacak, fiziksel durumunuza özel çalışmaları tam kontrollü şekilde size sunuyoruz.

Önce ruhsal ağırlığınızdan tonlar vereceksiniz, Sonra Bedeninizde değişecek. İddiamız, başarılarımız ve tecrübelerimizden kaynaklıdır. Doğru Rehbere Tam teslimiyet ile değişim kaçınılmazdır.


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
Powered by TranslatePress »