FITNESS CAMP ve BOOT CAMP


Fitness Kamp ve Boot Camp Bireye Özel ve Butik Grup Uygulamaları

İdeal kiloya ulaşana kadar dönem dönem vücudu şaşırtmak ve dayanıklılığı arttırmak için, vücudun kondisyon, yağ yakımı ve hareket kabiliyetini, disiplinli bir şekilde arttırmaya yardımcı olan kardiyovasküler bir çalışmadır.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılan bu antrenmanın içeriği her bölgeyi çalıştıracak şekilde hazırlanıyor. HK Performans farkı ile yapılan 45 dakikalık bir Boot Kamp dersinde yaklaşık 750-1100 kalori harcanabiliyor.

Standart spor salonu aletleri, makine ve cihazlarının aksine, doğaya uyumlu fonksiyonel malzemeler, kendi vücut ağırlığınız ile ve farklı atraksiyon katılarak sahada oluşturulan istasyonlar ve araba lastikleri, halat ve varil, gibi çok farklı malzemeler kullanılarak, profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılan bu egzersiz biçimi, HK Performans farklı ile çalışmalarımızda yerini almıştır.

Grup yarışmaları ve eğlenceli aktiviteler sayesinde, takım ruhunun ve bireysel farklılıkların gelişmesini sağlar. Spor yapmak kimi zaman hepimize işkence gibi gelebilir fakat HK Performans bünyesinde egzersiz ve spor hem eğlenceli hem de hedef odaklıdır. Süreklilik sağlar.


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
tr_TRTurkish
Powered by TranslatePress »