AKTİVİTE VE REKREATİF EĞLENCELERİMİZ


Hk Performans Zayıflama Fitness kampı ve Mikro Beslenme Arınma Konsepti

HK Performans GELİŞEREK DEĞİŞİM ve ZAYIFLAMA yatılı kampını, ekli fotoğraflara baktığınızda MACERA kampı olarak düşünmeyin! HK KAMP; içerisinde hedef odaklı ve tek hedefin, size yakışan İDEAL KİLO olduğu bilinci ile günlük ve anlık programlarında bu bilinçten uzaklaşmadan ama hayatın her rengini de yaşamak üzerine kurulu eğlenceyi, eğitimi, fiziksel ve zihinsel aktiviteleri bir arada yaşatan, dünyada alternatifsiz tek adrestir.

Zayıflamak sadece tabiri caizse "BOĞAZINI TUT, SPOR YAP, KOŞ" düz mantığı ile açıklanacak basit bir konu değildir! Duygusal ve ruhsal dünyamızın ağırlığı ve bedene yüklenen kilolardan kurtulmak için hayatın her rengini yaşamalı ama hedeften uzaklaşmamayı ilke edinmeliyiz. İşte bu yüzden ''HK YATILI KAMP'' içinde çeşitli uygulamalarıyla bu denli renkli, bu denli eğlenceli ve eğitim odaklı, her bireye özel yani BUTİK bir yerdir. KIYASI VE ALTERNATİFİ YOKTUR!

SİTEMİZDEKİ ÇOK ÇEŞİTLİ FOTOĞRAF VE VİDEOLARDAN bu canlılığı gözlemleyebileceğiniz gibi facebook adresimizden de güncel aktivitelerimizi yakından takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/HK.Performans

HK KAMP programında haftada 1 gün, çok yönlü özel etkinlik günüdür ve aşağıdaki farklı aktiviteler bu etkinlik günlerinde üyelerimizin yaşadığı heyecanı yansıtmaktadır*

 

 

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ

Ülkemizin en güzel doğa yürüyüş parkurlarının olduğu Kocaeli ili Kartepe ilçesinde bulunan Kamp merkezimiz çok çeşitli ve doğa harikası parkurlarla aynı doğayı paylaşmaktadır. HK Kamp programına katılan tüm üyelerimizi bu güzel parkurlardan mahrum etmemek için "her güne farklı bir parkur" sloganı ile günlük aktivitelerinin bir bölümünü bu güzel doğa ile iç içe olan parkurlarda geçirmektedir. Bu parkurları seçmemizdeki temel amacımız; temiz hava ve oksijen ile bedeninizi gençleştirmek, ruhunuzu da negatif tüm düşüncelerden arındırırken yürüyüş faaliyetleri ile bedeni harekete geçirip enerji seviyemizi yükselterek sıkılmadan, keyifli bir süreç geçirmek ve yüksek oksijen kalitesi ile saf yağ yakımını hızlandırmaktır. İşin özü, özümüze dönmektir diyoruz...

Doğa yürüyüşleri HK Kamp programında her gün yer almaktadır.*

SU KAYAĞI

HK Kamp üyeleri özellikle yaz aylarında suda yapılabilen tüm aktivitleri sırası ile yapma gayretindedir. Kamp üyelerimize belki de ilk kez yapacakları, farklı yoğunlukta adrenalin içeren bu aktivitelerle heyecan ve farklılık katmaya çalışmaktayız. Amacımız; zayıflarken hayatınızı renklendirmek ve farklı sportif faaliyetleri gelecek hayatınızda yer alması için alışkanlık kazanma yolunda heyecan uyandırmaktır. HK Performans olarak biz bu keyifli aktiviteyi yaz aylarında dönem dönem sizlere sunuyoruz.

Siz hiç suya dalıp dalıp defalarca düşe kalka suyun üzerinde kaymaya çalıştınız mı? Biz denedik... Çok keyifliydi...

YAMAÇ PARAŞÜTÜ

HK Zayıflama Kampı üyeleri gökyüzünde uçmanın keyfini, adrenali yüksek ve heyecan dolu bir aktivite yaşamaktadırlar. Serbest paraşütler yamaçlardan koşarak kalkmaya olanak sağlayan yamaç paraşütü, sizleri bulutlara kadar yükseltip kilometrelerce yol alabileceğiniz, eşi benzeri olmayan manzaralarla karşılaştıran extrem bir spor türüdür. Hayatı zirvede yaşamayı hedefleyen sizler için eşsiz bir aktivite! HK Zayıflama Kampı size ilkleri yaşatır...

Fotoğrafta görünen Erkan arkadaşımız kamp çıkışında 2 ayda 32 kilo verirken tüm bu heyecanları başaran olma heyecanı ile birlikte yaşadı. Yanında duran Ezgi arkadaşımız ise kamptan giderken 3 ayda ideal kilosuna (58 kilo) geldiğinde toplam 30 kilo vermişti bile... Tekli fotoğrafta görünen Yasemin arkadaşımız 1 ayda 12 kilo vermişti.

HK Kamp heyecanı sizi zayıflatır...

PAINTBALL

Paintball, kişilerin bireysel olarak ya da takımlar halinde rakiplerini yenmek için yarıştıkları bir spordur. (Rakipleri yenmek dedik ama unutmayalım ki zayıflama sürecinde tek rakip aslında kendimiz olmalıyız!) Paintball oyununda, bayrak yakalama, eleme, cephane limiti, belirli bir noktayı savunma ya da belirli bir noktaya saldırma, oyun alanına saklanmış belirli objeleri ele geçirme gibi farklı oyun tipleri vardır... Hem ekip ruhunu hem de bireysel yeteneklerinizi görebileceğiniz bir aktivitedir. Kısacası doyasıya eğlence!

Ekli fotoğraflarda görünen arkadaşlarımızın; kampa ilk katılma anlarına denk gelen bu fotoğraf karesinde Vesile, Refika ve Ezgi'nin kamp çıkış kiloları şöyledir: Vesile 1,5 ayda 19 kilo (Videosu başaranlar sayfasında mevcut) Refika 2,5 ayda 22 kilo Ezgi 3 ayda tam 30 kilo zayıflamıştır. Karede bulunan İranlı üyemiz Baharek'i tam 52 kilo zayıflayarak göndermiştik. Yine altta karede görünen Erkan 2 ayda 32 kilo ve Alper 3 ayda tam 40 kilo zayıfladı.

Kısaca EĞLENİRKEN ZAYIFLAMA... İşte bunun adı HK KAMP!*
Üyelerimizin videolarını ve değişim fotoğraflarını sitemizin ''Başaranlar'' bölümünden takip edebilirsiniz.

BİNİCİLİK

Makineleşmiş günlük hayatımızda böyle bir fırsat çoğumuzun bulamayacağı türden... Bu farklı deneyimi yaşamak, sevimli atların yaşamına ortak olmak paha biçilemez diyoruz. Hk kamp üyeleri hayatın her rengini yaşar... İddia ediyoruz. tatile gidenler bu kadar eglenemez!


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
Powered by TranslatePress »