Hakkımda


Üstün Performans Uzmanı ve Dünya’nın en hızlı zayıflayan insanı

1976 Ankara doğumlu Kargulu, Üstün Performans Uzmanı ve Dünya’nın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayan insanıdır.

Dünyanın, en iyi zayıflama ve profesyonel takip kontrol sistemi olan 7/24 sınırsız destek felsefesinde kurulan "Yeni Nesil Web Tabanlı Profesyonel Bireysel Kilobekciliği" sisteminin ve Obezite ile Mücadele Derneğinin Kurucu Başkanıdır. Bir dönem TSK Milli takımında Kondisyoner, Müsabaka kilolarının dengede tutulması & Performans Uzmanı olarak görev yapmış ve sonrasında birikimlerini aktarmak adına "Vücudun Şifresi 1-2" kitaplarını yazarak sektöre farklı bir pencereden bakmayı sağlamıştır.

Tüm çalışmalarının yanında, Türkiye ve Dünyada bir ilk olarak, yazılı ve görsel medyada, insanların beyinlerini uyuşturan ve zihinsel köleleştiren sektör haberlerine karşın “Obezite Eleştirmenliği” yapmakta olan Halil Kargulu, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

HALİL KARGULU

EKİBİMİZ

Konusunda Uzman Eğitmenlerimiz ve Yönetim Kadromuzla Tanışın

Saydam Akyüz

Zumba Uzmanı & Kişisel Antrenör

Melisa Akkuş

Pilates Uzmanı & Kişisel Antrenör

Yiğit Küçükyılmaz

Taekwondo & Dövüş Sporları Uzmanı

Haydar Uzun

Walking Coach

Ural Şahin

Fitness Uzmanı & Kişisel Antrenör

Sefa Gülseven

Fitness Uzmanı & Kişisel Antrenör

Sevilay Saçkan

Genel Müdür

Yüksel Mert

Kamp Sorumlusu

NEDEN HERKES HK'YI SEÇİYOR

İnsanlar Neden Hk'yı Tercih Ediyor?

Dünya’nın En Etkili Zayıflama Kampı
İnsanın ruhsal ağırlığının farkında olan, sadece bedenen değil, ruhen de zayıflamayı sağlayan bir kurumdur HK Performans. Aynı zamanda halden anlayan ve Mutlak insan ile çalıştığının farkında olan, eğlenerek ve gelişerek, sıkılmadan ve aç kalmadan sizi zayıflatan dünyaya model, öncü bir kamptır.
Önce Sağlık
Obezitenin basit bir sağlık problemi olmasından öte, ağır sosyal ve psikolojik yıkımlar doğuran sağlık sorunu olduğunu kabul ederiz. Bu durumu uzmanlık gerektiren profesyonel çalışmalar ile çözülebileceğine inanırız. Sağlığınızdan ödün vermeden, saçlarınızı dökmeden, tırnağınızı kırmadan, cildinizi soldurmadan zayıflayabilirsiniz.
Sıkılaşarak incelebileceğiniz, duygusal ve sosyal yönde tam iyi olma halini yüksek özgüvenle yaşayabileceğiniz özel bir süreç sadece HK’da yaşanır…
Tatil modunda HEDEF ODAKLI YAŞAM
Dünya’da model gösterilen tesisimizin konforunu hissederken eşsiz doğamızda her nefes alışınız sizi tazeleyecektir. Tatil süreciniz hedef odaklı ve bol eğlenceli geçecek. Oksijen deposu ormanların içinde ruhunuz dinlenirken daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir tatil yaşayacaksınız.
Motivasyon
İnsan Tek başına yüksek motivasyonu bulmakta ve sürdürebilir bir süreç yönetmekte zorlanmaktadır. Dolayısı ile tek başımıza yapamadığımızı, grup sinerjisi ve yüksek bilinçli motivasyonla yapabilmek adına HK her şeyi düşünmüştür. 40 farklı personelle Uzman ekibimiz her an yanınızda.
Gelişerek Değişim
Beyne sağlam bir format atmadan, algı alışkanlık ve zihni değiştirmeden kalıcı zayıflamak imkansızdır. Bunun farkında olan bir kurum olarak, algı ve alışkanlıklarımızı değiştirmek için her gün GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleri sunarak, sadece bedenen değil ruhen ve zihnen değişmeniz içinde size yardımcı olur. Zihninize, eğer isterseniz neleri yapabileceğinizi, potansiyelinizin neler olduğunu ve hayatın güzel kısımlarını keşfetmeyi öğreteceğiz. İnsanların her geçen yıl daha fazla kilo almalarına yol açan ‘’önyargıları, kemikleşmiş inanışları’’ yıkarak zihinleri özgürleştirmek temel misyonumuzdur.
Rekreatif Eğlenceli Saatler
İster kişiye özel oluşturulmuş programlarda olsun ister grup çalışmaları olsun sizleri inceltirken bol eğlenceyi de sürecimize dahil ediyoruz. Her birisi alanın da uzman Rekreatif eğitmenlerimiz sizlere belki de daha önce tatmadığınız keyifler hazırlamakta. Bir gün gökyüzünde Kocaeli’nin güzelliğini paraşütle seyrederken başka bir gün harika deniz canlılarını yakından gözleyeceğiniz su altı dalışı yapabilirsiniz. Samanlı Dağlarının el değmemiş ormanlarında jeep safari yaparken, bir de bakmışsınız kendinizi damlacıkların üzerinde su kayağı yaparken bulmuşsunuz.
Güzellik Merkezi ve Kuaför
Vakti verimli geçirmek için bölgesel inceme vücut şekillendirme programları için son teknoloji makine ve özel cihazlarımızla kamp içinde yanınızdayız…
Cilt analizi, MS ile popo kaldırma, deri sarkmasını önlemek için yüksek basınçla dondurma ve yağ atma, gençleşme, ameliyatsız yüz gençleştirme, platinum cilt yenileme,
Teknoloji Kampı
Gerek ölçme standartları olsun gerekse pasif çalışma aletleri olsun, dünya trendlerinin çok önündeyiz. Sürekli yenilenen son teknoloji cihazlarımız hizmetinizde.
Güçlü Sosyal Tesis?
Zayıflarken medikal ve sportif masajlarınız kadınlı erkekli sauna hamama kese köpük odalarınız hazır. Profesyonel masörlerimizin SPA masajları ile hem bedenen hem de ruhen rahatlayacaksınız. Yarı olimpik yüzme havuzumuzda ister grupla sportif çalışmalar yapacak isterseniz bireysel sportif çalışmalar yapacaksınız. Belki de sadece yüzmenin keyfini çıkaracaksınız. Suda yapılan sportif çalışmaların tüm kaslarınızı harekete geçirmesi ve beden bütünlüğünü uyarması ile çok farklı bir deneyim keyfi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
tr_TRTurkish
Powered by TranslatePress »