CUSTOM MADE LIVING BODY


HK'de Tepeden Tırnağa Yenilenin. İncelme, Sıkılaşma, Masaj, Aletli Yağ Yakıcı Medikal Uygulamalar, Kuaför ve Güzellik Hizmetleri ile HK'de Tepeden Tırnağa Yenilenin.

DOĞA SPORLARI KİŞİSEL ANTRENÖR

Hayatınızı renklendirdiğinizde tüketime olan bağımlılığınızı azaltacaksınız. Her hafta gerçekleştirdiğimiz hedef odaklı farklı aktivitelerimizle hem kilo verme sürecinizi eğlenceli hale getirecek hem de zayıflayacaksınız.

Tıbbi Antreman, Medikal Fitness ve Mikro Beslenme çalışmaları ile kalıcı zayıflayın.İdeal kilo ve sağlıklı yaşam bir bütün içinde sağlıklı ve dengeli düşünmeyi gerektirir.Sağlıklı ve Dengeli düşünen insan ise fiziksel kapasitesine uyumlu antreman sistemleri ile, ideal kiloda, estetik, kendine yakışan fit bir bedende yaşamayı kendine hak görür.Kendine ve bedenine saygı duyanlara verilen özel hizmeti Halik KARGULU ve ekibi profesyonelce sağlamaktadır.

Kendine değer veren ve ayrıcalık tanıyan istisna kimselere özel! LBS (live body sculptor)

 • Live Body Sculptor

  LBS (live body sculptor) Bireysel Çalışmaları & HK Performans Zayıflama Kampı program desteği ile hayallerinize ulaşın!
   
 • HK Performans’tan Dünya’da gerçekten bir ilk

  Kilonuz ne olursa olsun, hep ulaşmak istediğiniz ölçülerinizi tasvir edin! Onları siz belirleyin, biz sizi tam hedeflediğiniz ölçülere getirelim!
   
 • Dünya’da bir ilk…

  "Ölçülerinizi terziye elbise ısmarlar gibi bize ısmarlayın; Tıpkı terziden ısmarlanmış gibi ‘Yeni Siz’i tam zamanında gelin alın!
   
 • Hatta daha da ileriye gidiyoruz...

  Giymeyi hep tasvir ettiğiniz elbiseyi siz en iyisi şimdiden alın gelin, mümkün olabilecek en kısa süreç sonunda sizi, ‘Yeni Bedeninizle’ elbisenize tam uyumlu şekillendirme teminatı veriyoruz!
   
 • *En hızlı,
  *En sağlıklı
  *En etkili şekilde
   
 • İddia ediyoruz

  Bunu görmezden gelemezsiniz..!
   
 
 
 
 

MASAJ PROGRAMI

Ek Ücrete Tabidir

Yeni başlayan ve ihtiyaç duyan üyeler için 1 ay standart masaj programı : (ek hizmet)

 
1.HAFTA : Çarşamba günü dinlendirme , adaptasyon , kas kasılmaları , kramplar ve laktik asitin dağıtımı için hazırlık masajı ve rahatlatıcı masaj yapılır. Cumartesi günü atletik performansı arttırmak için sakatlığı önleyici Spor Terapi masajı ve sıkılaşma masajı yapılır.
2.HAFTA : Kasların antremandan sonra vücutta oluşan laktik asit dağıtımı , ödem dağıtma ve sertleşen kasların yumuşatılması için Derin Doku masajı yapılır. Pazartesi ve Cumartesi günleri uygulanır.
3.HAFTA : Esneklik ve hareket kabiliyetinin arttırılması , kas ağrı ve spazmlarının iyileştirilmesi , vücut duruşunun ( postür ) iyileştirilmesi , derin bir gevşeme sağlayarak enerji seviyesinin yükseltilmesi , lenf akışının normalize edilmesi için Thai Yoga masaj terapisi uygulanır.( Pazartesi ve Çarşamba günleri ) Cumartesi günü ise atletik performansı muhafaza etmek ve kasları rahatlatmak için Spor Terapi Derin Doku masajı ile birleştirilerek uygulanır.
4.HAFTA : Kan dolaşımını ve lenf akışını iyileştirici , iç organları uyarıcı , yorgunluk , uzuvlarda şişlik , eklem ağrıları ve baş ağrılarını azaltıcı Thai Medikal masaj uygulanır. Çarşamba günü yapılır.

***Tüm uygulamalar, aktif süreci destekleyici ve yağ yakımını ve sıkılaşmayı hedef alan özel mesajlardır.

* Yağ yakımı ve sıkılaşmayı destekleyen masajlar Turbojeller ile ihtiyaç duyulan bölgelere uygulanır.
* Thai yoga masajı spor kıyafetıyle , eşofmanla yapılabilen masajdır.
* Derin doku ve Spor Masajı bacaklara ve kalçalara uygulanan bir masaj çeşitidir.
* Thai Medikal isteğe bağlı yağlı veya yağsız , elbiseli veya elbisesiz tüm vücuda uygulanan bir masajdır.
* Hazırlık Masajı spor kıyafetiyle uygulanabilen masaj çeşididir.
* Selülit, Bali ve bazı Relax Masajlar ekstra masajlar kapsamında yer almakta olup. Gerekirse ek seans talep edilebilir.

HK’ ayrıcalığı ile Tüm çalışmalarımıza ek destek için “Sıkılaşma ve İncelme masaj programı” Uzman terapistler tarafından uygulanmaktadır. Masaj uygulamalar *ek bütçe ile yapılmaktadır. ( Masajda kullanılan HK Turbojel sıkılaştırıcı - İnteltici ve Turbojel Çatlak giderici jel programa dahildir.)

Bilinçli Zayıflama ve Daha fazlası nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyiz. İşte bu noktada başaran üyelerimizin deyimiyle ''Anlatılmaz, Yaşanır!'' diyoruz. Siz de bedeninizden kiloları, ruhunuzdan tonları vermek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden HK Performans'ın çalışmalarını takip ediniz. Teslimiyet ve sabır bilinciyle ideal kiloya kavuşmak artık hayal değil!

GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitim uygulama ve güçlü takip kontrol sistemleri ile HK Performans her zaman alternatifsizdir!

Hayali olanlar ve artık sonuç isteyenler düşünmeyi bırakıp eyleme geçebilir.

HK Performans sizi yarı yolda bırakmaz!


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
Powered by TranslatePress »