PT KİŞİYE ÖZEL EGZERSİZ VE FİTNESS PROGRAMI


Hayatınızı renklendirdiğinizde tüketime olan bağımlılığınızı azaltacaksınız. Her hafta gerçekleştirdiğimiz hedef odaklı farklı aktivitelerimizle hem kilo verme sürecinizi eğlenceli hale getirecek hem de zayıflayacaksınız.

DOĞA SPORLARI KİŞİSEL ANTRENÖR

Hayatınızı renklendirdiğinizde tüketime olan bağımlılığınızı azaltacaksınız. Her hafta gerçekleştirdiğimiz hedef odaklı farklı aktivitelerimizle hem kilo verme sürecinizi eğlenceli hale getirecek hem de zayıflayacaksınız.

Tıbbi Antreman, Medikal Fitness ve Mikro Beslenme çalışmaları ile kalıcı zayıflayın.İdeal kilo ve sağlıklı yaşam bir bütün içinde sağlıklı ve dengeli düşünmeyi gerektirir.Sağlıklı ve Dengeli düşünen insan ise fiziksel kapasitesine uyumlu antreman sistemleri ile, ideal kiloda, estetik, kendine yakışan fit bir bedende yaşamayı kendine hak görür.Kendine ve bedenine saygı duyanlara verilen özel hizmeti Halik KARGULU ve ekibi profesyonelce sağlamaktadır.

YATILI KAMP PROGRAMI SPORTİF DERS UYGULAMALARI

HK Performans; kampta kalan üyelerine zayıflamak için HEDEF ODAKLI butik eylemsel çalışmalar yapmaktadır. Aşağıda sadece sportif alanda farklı amaçlara yönelik uyguladığımız dersleri analiz edebilirsiniz. Bunlarla birlikte doğada ve açık alan çalışmalarında yaklaşık 30 farklı ders sunulmaktadır.

 

Salon Tipi Uygulamaları Dersler

 
CRUNCH: Karın kaslarını güçlendiren ve karın bölgesindeki yağları inceltmeyi sağlayan aktif karın hareketleri içeren bir derstir.
FITRX: Güçlü bir core bölgesine sahip olmak için tüm hareketler karın, bel ve pelvis kasları ile desteklenir. Yag yakımını hızlandıran ve sıkılasmayı arttıran bir derstir.
AB-STICK: Karın, Bel, Oblik ve Bacak kaslarını çalıştıran, güçlendiren, sticlerle yapılan yağ yakmayı sağlayan bir derstir.
PILATES: Vücudunuzda gün içinde kullanmadığınız ince kas guruplarının farkına varmanızı sağlayan, sağlam, dik ve kuvvetli bir omurga inşa edip kaslarınız kuvvetlenmesini ve omurganın değişik yüzeylerde çalışmasını sağlayan bir derstir.
TABATA TRAINING: Gym egzersizleriyle birlikte metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı sekiz temel hareketten oluşan Tabata ile enerjik, tempolu ve eğlenceli bir egzersiz dersidir.
CARDIOMIX: Cardio yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Zamanın nasıl gectiğini anlamadığınız kısa ve hızlı gecişlerle eğlenceli bir yağ yakım dersidir.
STEP-JUMPS: Kendinizi step sehpasına bırakmanın tadını çıkartacağınız jumping yapmanın en eğlenceli hale dönüştüğü mükemmel bir yağ yakım dersidir.
FONKSİYONEL TRAINING: Çeşitli spor ekipmanlarının kullanıldığı güç, denge ve dayanıklılığı geliştiren, tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz yüksek tempoda yapılan, bir yağ yakım dersidir.
FLEX: Spor esnasında esneklik ve hareket kabiliyetinizi arttırmak adına bütün vücudunuzu rahatlatabiliceğiniz bir derstir.

 


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
Powered by TranslatePress »