Sedef 62 Kilo Zayıfladı ve Kaderini Değiştirdi


Sedef KARGULU; Üstün performans uzmanı, Milli Sporcu ve Dünya Zayıflama Rekortmeni olan Halil Kargulu'nun eşidir. Vücudun Şifresi Kitapları, GELİŞEREK DEĞİŞİM 1-5 Serisi kitapları yazarı ve farklı sürelerde en hızlı ve en çok zayıflayan yani kilo veren HALİL KARGULU'. kendi üstün performans çalışmaları bizzat eşi ile birlikte uygulayarak mükemmel sonuçlara ulaşmıştır.

62 Kilo Zayıflama -%50 kilo verme Programı

Sedef KARGULU;  Üstün performans uzmanı, Milli Sporcu ve Dünya Zayıflama Rekortmeni olan Halil Kargulu’nun eşidir. Vücudun Şifresi Kitapları, GELİŞEREK DEĞİŞİM 1-5 Serisi kitapları yazarı ve farklı sürelerde en hızlı ve en çok zayıflayan – kilo veren HALİL KARGULU kendi üstün performans çalışmalarını bizzat eşi ile birlikte uygulayarak mükemmel sonuçlara ulaşmıştır.

Eşine inanarak, güvenerek  ve son hedeften şüphe duymadan çıkılan yolda attığı her adımın farkında olarak önce 70’li kilolardan 120’li kilolara kadar 2 yıllık bir süreçte, bilinçli bir şekilde kilo alan Sedef KARGULU, sonra uzun süre bu  kilolarda yaşayarak Kilo psikolojisi ve çevrenin tepkisel yaklaşımlarını  derinlemesine gözlemleyerek çeşitli raporlar yazmıştır. Zayıflama alanında resimli ilk kitap olma özelliğini taşıyan özel bir kitap tasarımı ve yayını konusunda çalışmalar son aşamaya gelmiştir. kendisi Gelişerek  Değişimin öncüsüdür. İlk bayan kilo bekçisi olarak profesyonel çalışmalar yapmış, kişisel tecrübe ve donanımı çok yüksek bir modeldir.    Kişisel çalışmalarında, kalıcı zihinsel ve bedensel değişimler için HK Performans’ın sunduğu 9 ay 10 günde REJÜVENASYON programını bizzat uygulamıştır. Beden değişimi için çok daha hızlı sonuç alınabilse de,  zihin ve algı değişimi, KALICI ZAYIFLAMAK için bir miktar zamana ihtiyaç vardır. Teslimiyet,  güven ve samimiyetle HK Performansa inanan herkes mutlak hayaline kavuşur.  Sedef Kargulu da eşinin üstün performans çalışmalarından hiç şüphe duymadan 50 kilo almayı göze alarak  ve uzun süre bu kilolarda yaşayarak, sonrasında 62 kilo zayıflayarak tarihe imzasını atmıştır.

KARGULU Ailesi, Zayıflamak isteyen, Gelişerek Değişmek isteyen, hayali olan herkese, kendi kişisel tecrübeleri ile, yılların birikimi ile oluşan HK performans profesyonel kurumsal  tecrübelerini sunarak, sizi hedefe taşımak için var güçleri ile çalışmaktadırlar.

HK Performans’ı takip edenler her zaman kazanacaktır.

Sedef Kargulu eşine olan inancı ve duyduğu güven sonucu çıktığı yolda, adımlarının bilincinde olarak 2 yıllık bir süreçte 70’li kilolardan 120’li kilolara kadar yükselmiştir. Uzun bir süre bu kilolarla yaşamını sürdüren Sedef Kargulu, kilo psikolojisi ve çevrenin tepkisel yaklaşımları inceleyerek çeşitli raporlar yazmış ve kitap  çalışmaları için notlar almıştır. Zayıflama alanında bir ilk gerçekleştirerek; resimli kitap olma özelliği taşıyan özel bir kitap tasarımı ve yayını konusunda çalışmaları, en son aşamalara kadar gelmiştir.

Kendisi Gelişerek Değişim’in öncüsüdür. İlk bayan profesyonel kilo bekçisidir. Bu alanda çalışmalar yapmakla kalmayıp, kişisel tecrübeleri ve bilgi donanımı herkes tarafından fark edilir durumda olmakla birlikte oldukça yüksektir.

HK performans KARGULU Ailesi olarak, profesyonel kurumsal  tecrübeleriyle; zayıflamak isteyen, Gelişerek Değişmek isteyen, hayali olan herkese, yılların birikimi ile oluşan, sizleri hedefe ulaştırmak için var güçleri ile çalışmaktadır. Bu sebeple, Hk Performans’ı takip edenler her zaman kazanacaktır.

Bedensel değişimin yanı sıra kalıcı zayıflamak için güçlü motivasyon,  düzenli takip kontrol mekanizmaları ile algı ve alışkanlık değişimi üzerine, GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleri içermektedir. Zihni özgürleştirmek ve özgür bir birey olmak için;  doğru miktar algısı ve tüketim alışkanlıklarındaki değişim ile kendimize yakışan estetik ve ideal kiloda yaşamanızı sağlayan sonuç ve hedef odaklı eğitimleri sunar.

Çalışmaların bir kısmı YATILI KAMP’lardan oluşmaktadır.  Şartları ve zamanı uygun olmayanlar için programın tamamı yeni nesil uzaktan eğitim sistemleri ile bilgisayar ortamında desteklenmektedir. İster kamp, ister web tabanlı online sistemler olsun  tek amacımız sizi hayalinize kavuşturmaktır.

Doğru Kapıda Doğru ANAHTARLASINIZ!Tüm Zayıflayanlar


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
tr_TRTurkish
Powered by TranslatePress »