Turan’ın 1,5 Ayda 18 Kilo Zayıflama Başarısı


Zayıflama Kampı üyemiz olan Turan arkadaşımız, kampımızda 1,5 ayda 18 kilo vererek zayıflama sürecini tamamlamıştır. Turan'a kampımıza geldiğini günden ihtibaren görtermiş olduğu TAM TESLİMİYET için teşekkür ederiz. Zayıflama Kampı mızda öncelikli olarak sizlerin bedenen değil ruhen hafiflemenizi amaçlıyoruz. Çünkü ruh ve beden bir bütünü oluşturur. Ruh sağlıklı olmadan bedenin sağlıklı olması mümkün değildir. Bunun için uzman kadromuz ve eğitmenlerimizle sizlerin kilo psikolojisi çok iyi anlıyor ve derinlerine iniyoruz. Bununla birlikte sizlerin sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz, her günü hedef odaklı doya doya yaşayacağınız, doğa ile iç içe, temiz havanın kıymetini bileceğiniz bir aile ortamı sunuyoruz. Zayıflama Kampı mızda sadece sizin, kendi potansiyelinizde yapabileceğiniz en iyisini yapacağınızın garantisini veriyoruz. Sizlerde fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir yaşama sahip olmak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz? İdeal kiloda olmak herkesin hakkı... Kendinize yapacağınız en önemli yatırımın alternatifsiz adresi! HK Pefromans; Sizli geliştirir, değiştirir ve zayıflatır!

Halil Kargulu: Evet arkadaşlar, bugün de Turan’ı gönderiyoruz. Turan Amerika’dan teyzenin zoruyla neredeyse geldin diyeceğim. Bursa’dan geldin ama teyzen olmasaydı ne zayıflamak ne de ona benzer düşüncelerin vardı. Kilolu olduğunu bile bilmiyordun. İyi ki de teyzen varmış diyebilir miyiz?

Turan: Evet.

Halil Kargulu: 18 Kilo bir buçuk ayda. Biraz anlatır mısın? HK Performans zayıflama kampında 1,5 ayda 18 kilo verdin. Teyzenin zoruyla geldin. Sen kilolu olduğunu çok hissetmediğin için hala bazı gel gitlerin var, vardı. Seni dinliyoruz Turan nasıl geçti 1,5 ay?

Turan: 1,5 ay dolu dolu, eğlenceli, çok güzel geçti.

Halil Kargulu: Dedi ki teyzen “o biraz içine kapanık çocuk, kilo vermesi bir tarafa biraz öz güvenini arttırsa yeter” dedi. Başarılı olduk mu?

Turan: Oldunuz. HK ailesi çok başarılı.

Halil Kargulu: Bugün “iyi ki geldim” diyebiliyor musun?

Turan: Evet… İyi ki gelmişim, iyi ki tanımışım herkesi.

Halil Kargulu: 1,5 ay nasıl geçti?

Turan: Dediğim gibi, dolu dolu, eğlenceli, sporlu ve kilo vererek geçirdik.

Halil Kargulu: Turan senin zayıflama kampında ne işin var?

Turan: Neden?

Halil Kargulu: Ne bileyim. Hani sen de gelme nedenin farkında değildin. Zorla ittire ittire geldiğine göre ama bugün “benim kilom varmış” diyebiliyor musun?

Turan: Evet, hala var.

Halil Kargulu: Hala var ama eskiden de takmıyordun, şimdi de takmıyorsun sanırım (:  ama biraz takman lazım. Sağlık değerlerin düzeldi bak, bütün kiloları yağdan verdin. İç organların, yağlanma düzeyin sıfıra yaklaştı neredeyse… Yani ideal ölçülere geldin, çok sağlıklı bedene şu an sahipsin. Eski halinde neredeyse sınırdaydın. Obez, morbid obez olacaktın. Zaten obezdin de…

Turan: Çıkınca inşallah spora devam.

Halil Kargulu: Spora devam edeceğiz, keyif için. Burada 1,5 ayda ne gördün. Bir sürü arkadaş edindin. Kilolu arkadaşlarımız vardı. Zayıflayıp giden arkadaşlarımız vardı. Biraz buradan bahseder misin?

Turan: Burası herkesin deneyimlemek istediği bir yerdir, umarım. Çünkü herkes gelmeli.

Halil Kargulu: Neden herkes gelmeli?

Turan: Çünkü herkes bence kilolu. Dışarıdaki herkes bence kilolu.

Halil Kargulu: Ruhsal anlamda mı diyorsun?

Turan: Evet.

Halil Kargulu: Bedendeki kilolar ayrı o gözle görülebilir ama bir de sen iç dünyaları da mı görüyorsun, ne yapıyorsun? Herkes kilolu derken ne demek istedin.

Turan: Dışarıdaki herkes fani (:

Halil Kargulu: Uyanamamış olması dolayısıyla bir gün bu çarkın içerisine girecekler.

Turan: Uyanmaları lazım. Ben de uyanmamıştım buraya geldim.

Halil Kargulu: Bugün “uyandım” diyebiliyor musun?

Turan: Hala diyemiyorum (:

Halil Kargulu: Bu çok güzel. Dedim desen “yuh” derdim. “Yirmi yıldır biz diyemedik sen nasıl diyorsun?” diyecektim (: Evet Turan (: seni konuşturmak da kolay değil.

Turan: Evet

Halil Kargulu: Biz şimdi dedik ya özgüveni falan patlama yaşadın diye düşünüyoruz ama şu an üç beş cümlene ihtiyacımız var bizim. Buradaki değişimini hissettirecek üç beş cümleye. Sen buradan önce HK’dan önce ve HK’dan sonrasıyla ilgili düşüncen var mı?

Turan: HK’dan önce çok hantal bir hayatım vardı. Hayatım düzenli değildi yani. Şimdi HK’dan sonra inşallah düzene girecek, o hayatım.

Halil Kargulu: Burada sabah erken kalkmayı, akşam belirli saatte yatmayı… Bir düzene girdi. Vücut saat ayarlarını tekrardan olması gereken ayarlara getirdik. Çünkü sen sabah kadar uyumayan bir çocuktun. Kaç yaşındasın?

Turan: 18

Halil Kargulu: Daha 18 yaşındasın. Ne yapıyordun sabaha kadar?

Turan: Aslında ben çalışıyorum da sabah kadar çalıştığım da oluyordu, sabaha kadar televizyon izlediğimde. Evde yattığım da oluyordu.

Halil Kargulu: Evet, artık hayallerine sahip çıkacaksın.
Sen aşırı kilolu olmadığın için, burada kilolu arkadaşları görüyorsun onlara ne tavsiye ediyorsun?

Turan: Onlar da hayallerine koşsunlar.

Halil Kargulu: Peki, burada başarısız insan gördün mü hiç? Burada kaç kişiyi gönderdik, yaz döneminde. Sen de yaz dönemi sonuncularındansın. Bugün kaçı ayın? 20’si mi?

Turan: 21

Halil Kargulu: 21 Eylül, okullar açıldı. Herkes artık okuluna gitti. Gençleri bıraktık, şimdi biraz da orta kuşakla çalışmaya başlıyoruz. Bu kadar genci göndermemizin de tanığı oldun sen. 58 kilo zayıflayan Şahin’i gönderdik, 44 kiloyla Fatih’i gönderdik. Şu an Ali burada 50 kilo zayıflaması oldu, onu gönderiyoruz. Diğer arkadaşları gönderdik. Başarısız birini gördün mü burada?

Turan: Asla! HK’ya gelip de başaramayacak kimse yok bence.

Halil Kargulu: Neden yok?

Turan: Çünkü HK yani (:

Halil Kargulu: Evet Turan, sana teşekkür ediyoruz. Çünkü kameralar karşısından herkes konuşamaz. Sanırım senin de öyle çekincen var. Yoksa kamera arkasında neler yaptığını çok iyi biliyoruz.

Turan: Evet (((:

Halil Kargulu: 1’e 1500 değiştin sanki burada HK’da… Bizim gözlemimiz bu. Çok değiştiğin farkındayız. Umarım bundan sonraki hayatın daha aydınlık olur.
Turan seni buraya teyzen gönderdi. Şuan Amerika’da yaşıyor sanırım. O senin için daha çok şey düşünerek, belki de senin yaşadığın hassasiyetlerin farkında olarak gönderdi.

Turan: O Amerika’dan aramış bulmuş, ben Bursa’dan bulamadım mesela. Onun beni daha çok düşündüğünü gördüm. Seviyorum onu, ne diyeyim.

Halil Kargulu:  O da seni seviyor. Teşekkür ediyoruz, biz de hepinizi seviyoruz.Tüm Zayıflayanlar


| | | | |

E-BÜLTEN LİSTEMİZE KATILIN       Zayıflama Kampımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

© 2020 HK Doğa Sporları A.Ş. All Rights Reserved.
tr_TRTurkish
Powered by TranslatePress »